Anasayfa / Genel / Pokemon Go Oynamak İçin Tam 64 Telefonu Bisikletine Bağlayan Tayvanlı Dede

Pokemon Go Oynamak İçin Tam 64 Telefonu Bisikletine Bağlayan Tayvanlı Dede

Bir dönemlere damgasını vurmuş efsane mobil oyun Pokemon GO, eskisi değin olmasa da hâlen daha milyonlarca birey kadar oynanıyor. Meraklılarına ayda binlerce dolar harcatabilen oyun, geçtiğimiz yıllarda 11 telefondan aynı anda Pokemon GO oynayan ‘Pokemon Büyükbaba ’ ile gündeme gelmişti.

2018 yılında 11 farklı telefondan aynı anda Pokemon GO oynayarak gündeme gelen 72 yaşındaki Tayvanlı Chen San-yuan, o dönemler oyuna aylık 1.200 dolardan fazla para harcıyordu. belli ki bu yeterli gelmemiş olacak zira San-yuan, şu an bütün 64 bambaşka akıllı telefondan Pokemon GO oynayabileceği bir mekanizma yapı etti.

Pokemon Büyükbaba, Pokemon GO oynamak için her ay binlerce dolar harcıyor:

Pokemon Dede

64 ayrı telefonu bisikletine bağlayarak mobil oyun çılgınlığını bir üstteki seviyeye çıkaran 72 yaşındaki adam, gününün büyük bir çoğunluğunu Pokemon GO oynayarak geçiriyor. San-yuan ’ın 64 öbür zeki telefonu bisikletine bağlayarak oluşturduğu tavus kuşunu hatırlatan mekanizma, görenlerin ilgisini çekiyor.

72 yaşındaki “Pokemon Büyükbaba”, 2018 yılında yapılan röportajda Pokemon GO ’yu torunundan öğrendiğini söylemişti. Ekipmanları arasında telefonlar, harici sorumluluk aletleri, yerine geçen kimse bataryalar ve kablolar yer alan San-yuan, mobil sorumluluk ünitelerinin yardımıyla gece geç saatlere dek Pokemon GO oynayabiliyor.

2018 yılında fotoğrafı Reddit ’te yayınlandıktan sonradan popüler hâle gelen San-yuan, oyunu sadece nadir Pokemon ’ları yakalayıp geliştirmek için oynadığını ve baskınlara nadiren katıldığını söylüyor. İnternette yaklaşık olarak bir fenomen hâline gelen adamın, Pokemon GO oynamak için her ay binlerce dolar harcadığı biliniyor.

San-yuan ’ın yıllar içerisinde inşa ettiği tavus kuşunu hatırlatan bisiklet, gerçekten etkileyici bir mühendislik çalışması gibi görünüyor. Oysa bu bisikletin trafik yasalarını ihlal edip etmediği veya 72 yaşındaki adamın bisiklet sürerken benzer anda birdenbire pozitif zeki telefona nasıl baktığını fiilen merak ediyoruz.

Hakkında admin

Check Also

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Geçtiğimiz günlerde seyir halindeyken oldukça tehlikeli bir kaza geçiren ve deyim yerindeyse ölümden dönen Enes …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir