Anasayfa / Genel / Pokemon Cafe Mix, Nintendo Switch, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Pokemon Cafe Mix, Nintendo Switch, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Pokemon Cafe Mix, Nintendo Switch’in yanı sıra iOS ve Android mobil cihazlarda yayınlandı. Yeni Pokemon oyunu ilk olarak geçtiğimiz hafta Pokemon Presents etkinliği esnasında duyurulmuştu. Pokemon Cafe Mix, Pokemon müşterilere nefis ikramlar sunan bir kafenin sahibi olduğunuz, bulmaca türünde bir oyun olarak geldi.

Pokemon Cafe Mix, oynaması ücretsiz bir oyun, oysa daha fazlasını olabilmek için dijital para birimi olan Golden Acorns satın alabiliyorsunuz. Oyunun tarzı, genellikle mobil mağazalardaki bulmaca türündeki eşleştirme oyunlarına benziyor. Elbette oyunda, kafe çalışanlarından müşterilere değin her şey Pokemon’lar üzerine kurulu.

Pokemon Cafe Mix ile Pokemon olarak Pokemon’lara hizmet edeceksiniz

pokemon cafe mix

Yeni pokemon oyununda Pokemon müşterilerinizin meşrubat ve yemeklerini aranje etmek için Pokemon simgelerini birbirine bağlayarak bulmacaları tamamlıyorsunuz. Bu Nedenle sevimli Pokemon müşterilerinize lezzetli yemekler sunarak kendi Pokemon kafenizi işletmenin nasıl bir tecrübe olduğunu keşfediyorsunuz.

Kafenizde sunduğunuz ikramlarla gözde Pokemon’larınızla dost olup işe alabiliyorsunuz. Kafeniz Pokemon’lar arasında popüler ışık halkası geldikçe, daha artı Pokémon misafire ve personele ulaşarak kafeyi, çoğalan işinize uyacak şekilde genişletebiliyorsunuz. Pokemon Cafe Mix’i Nintendo Switch, Android ve iOS mağazalarından ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Pokemon Cafe Mix fragman:

Hakkında admin

Check Also

DOOM Eternal'ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

DOOM Eternal’ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından bu sene mart ayında yayınlanan DOOM Eternal, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir