Anasayfa / Genel / PlayWay, Steam Üstünde %90’a Varan Büyük Bir İndirim Kampanyası Başlattı

PlayWay, Steam Üstünde %90’a Varan Büyük Bir İndirim Kampanyası Başlattı

İlk olarak 2011 yılında hizmet vermeye başlayan PlayWay, başlıca oyunculara sunduğu ‘simülatör’ oyunlarıyla tanınıyor. Car Mechanic Simulator 2018, House Flipper ve Cooking Simulator gibi büyük başarı sağlamış oyunlarla bilinen firma, PlayWay Publisher Sale 2020 adında yeni bir kampanyayla, Steam üzerinde bulunan birçok oyununda indirim başlattı.

İlk aşamada yalnızca Car Mechanic Simulator 2018 gibi en popüler oyunlarını bu kampanyaya dâhil eden PlayWay, kampanyanın ilerleyen zamanlarında indirim uygulanacak olan oyunlarını da, kullanıcıların arzu listelerine ekleyebilmesi için PlayWay Publisher Sale 2020 sayfasında listeledi. 

PlayWay Publisher Sale 2020 kampanyasında indirim alan oyunlar:

Şu lahza aktüel olarak indirim bölge oyunlar;

Car Mechanic Simulator 2018 House Flipper  Drug Dealer Simulator Cooking Simulator Thief Simulator UBOAT Gold Rush  Tank Mechanic Simulator 911 Operator Ultimate Fishing Simulator The Beast Inside ve Lust For Darkness 

biçiminde sıralanıyor. Gelin bu oyunlardan en popüler olanlarına yakından bakalım.

Car Mechanic Simulator 2018

Bu otomobil tamirciliği mesleğini deneyimleyebileceğiniz oyunda, kendi arabalarınızı hurda bir şekilde alıp isteğinize kadar tamir edip satabiliyorsunuz. Çok detaylı motor ve otomobil teknik tasarımları taşıyan bu oyun, gerçekte bir arabayı tamir etme deneyimini en ince detaylarına değin oyunculara sunabiliyor.

House Flipper

Eski ve bakımsız evleri satın alıp, yeniden tasarı ederek satabileceğiniz bu oyunsa tekrar oldukça detaylı bir şekilde planlanmış. Oyunda aldığınız evlerin su, elektrik tesisatlarından boyasına ve mobilya dizaynına kadar her şeyi kendiniz realist bir şekilde yapabiliyorsunuz

Cooking Simulator

Büyük bir restoranın mutfağında tek başınıza şeflik yaptığınız bu oyunda, size bahşedilen girift siparişleri mümkün olan en gerçekçi yöntemlerle kayıtlı süreler içinde tamamlamaya çalışıyorsunuz. Müşteriler tarafından bambaşka kategorilerde aldığınız puanlarla, yeni yemeklerin ve meydan okumalarında kilidini açabiliyorsunuz.

Çoğu yeni oyun da ilerleyen zamanlarda indirim alacak

 İlerleyen zamanlarda indirim alacak olan oyunlarda ise Bum Simulator, Taxi Simulator, Autopsy Simulator ve Pope Simulator gibi, taksi şoförlüğünden, otopsi cerrahlığına ve hatta papalığa değin bazı meslekleri deneyimleyebileceğiniz epeyce garip oyunlar yer alıyor. PlayWay Publisher Sale 2020 indirim kampanyasının Steam sayfasına buradan ulaşabilir ve beğendiğiniz oyunları daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Çin, Sınır Ötesi Veri Akışında Yeni Süper Güç Haline Geldi

Bundan 19 yıl önce, 2001 yılında ABD, sınır ötesi veri akışlarında baskın ülke konumundaydı. O …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir