Anasayfa / Genel / PlayStation Plus’ın Haziranda Vereceği Oyunlar Belirli Oldu

PlayStation Plus’ın Haziranda Vereceği Oyunlar Belirli Oldu

Sony, PlayStation kullanıcılarına PlayStation Plus adında ücretli bir abonelik servisi sunuyor. PlayStation Plus abonelerine, her ay Sony göre 2 adet oyun bedava olarak veriliyor. başkaca da çevrimiçi oyunlara katılma gibi avantajlar sunan hizmet, konsol kullanıcılarından koskocoman alaka görüyor. Sony, bu kapsamda aboneliğin bir parçası olarak gelecek ay kullanıcılara bedava olarak sunulacak oyunları açıkladı.

Yaz döneminin gelmesiyle birlikte daha ilgi çekici oyunlar sunduğu aşina Sony, bu ay da adeta bombayı patlattı. Star Wars Battlefront II ve Call of Duty: WWII edinmek üzere iki yüksek kaliteli oyun, PlayStation Plus kullanıcıları tarafından bedava olarak indirilebilecek. Kullanıcılar kütüphanesine ekledikleri oyundan PlayStation Plus abonelikleri devam ettiği sürece yararlanabilecek.

Star Wars Battlefront II ve Call of Duty: WWII ücretsiz olarak sunuldu:

PS Plus

Gişede koskocoman başarılara imza atan Star Wars serisinin oyun dünyasında tekrar canlandırdığı oyun Star Wars Battlefront II, seride en çok satan oyun olarak biliniyor. Birçok kullanıcı göre memnuniyetle karşılanan oyun, Star Wars evreninde geçiyor. Luke Skywalker, Kylo Ren gibi ikonikleşmiş karakterler oyunda sizi bekliyor. Oyun, 2 Haziran’dan itibaren PlayStation Plus kullanıcılarının erişimine açılacak.

Oyun sektöründe efsane hâline gelmiş serilerden biri olan Call of Duty’nin en popüler oyunlarından Call of Duty: WWII, bu ay PlayStation Plus kullanıcılarına bedava olarak sunulan oyunların aralarında bulunuyor. Geçmişteki olaylara şahitlik edeceğiniz oyunda, cephenin önemli bir parçası hâline gelerek aksiyonu iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Oyunda, arkadaşlarınızla birlikte savaşabileceğiniz çevrimiçi mod da bulunuyor.

Sony’nin geçtiğimiz ay kullanıcılara bedava olarak sunduğu Cities: Skylines ve Farming Simulator 19, 1 Haziran’a dek ücretsiz kalacak. 1 Haziran tarihinden sonra bu oyunlara erişmek isteyen kullanıcılar, oyunu satın alabilecek. Oyunu kütüphanesine eklemiş kullanıcılarsa PlayStation Plus üyelikleri devam ettiği sürece oyundan yararlanabilecek.

Hakkında admin

Check Also

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi'nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi’nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Kulübü’ne (EMK) bağlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir