Anasayfa / Genel / PlayStation 5’te Yolların Tozunu Attıracağınız Gran Turismo 7 Duyuruldu

PlayStation 5’te Yolların Tozunu Attıracağınız Gran Turismo 7 Duyuruldu

Polyphony Digital tarafından geliştirilen, PlayStation oyuncularının epeyce sevdiği yarış oyunu serisi Gran Turismo, yeni oyun Gran Turismo 7 ile PlayStation 5’te karşımıza çıkacak. Gerçekleştirilen PlayStation 5 lansmanında duyurulan oyun, gerçekçi görüntüleriyle dikkat çekiyor.

Tıpkı Xbox Series X etkinliği gibi oyun tanıtımlarıyla başlayan PlayStation 5 etkinliğinde karşımıza çıkan Polyphony Digital’ın CEO’su Kazunori Yamauchi, hayranların beklediği haberi verdi. Yeni Gran Turismo oyununun oyuncular için epeyce eğlenceli olacağını söyleyen Yamauchi, ‘Campaign Mode’ adındaki oyun moduna uyarı çekti. Oyun modu hakkında detaylar vermeyen CEO, ayrıntılı data için önümüzdeki günleri muhabere etti.

Gran Turismo 7’deki realist görüntüler, oyun tutkunlarını heyecanlandırdı: 

Gran Turismo 7

Görüntüleriyle ve yeni oyun moduyla heyecan yaratan oyun için ne eyvah fakat bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Sony ve Polyphony Digital kadar yayınlanan video, oyun hakkında görüntüler içerse de ne yazık ki fazla artı ayrıntı sunmadı. 

Kokpitten gelen görüntü, bir yarış sahnesi, haritalarda değişen hava koşulları, helikopter çekimi gibi görüntülerin yanı sıra kariyer modundan bir sahnenin de yer aldığı fragman, 2013 yılında PS3 için piyasaya sürülen Gran Turismo 6’dan bu yanlamasına gelecek ilk Gran Turismo oyunu için beklentileri yükseltti.

Önümüzdeki günlerde daha fazla detaylar görmeyi beklediğimiz Gran Turismo 7’ye dair öğrendiklerimiz şimdilik bu dek. Oyunun PlayStation 5 lansmanında paylaşılan fragmanına aşağıdan göz atabilir, oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

PlayStation 5 için duyurulan Gran Turismo 7’nin fragmanı:

Hakkında admin

Check Also

ABD'dekine Benzer Bir Monolit, Bu Sefer Romanya'da Ortaya Çıktı

ABD’dekine Benzer Bir Monolit, Bu Sefer Romanya’da Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz hafta sizlere aktardığımız biz haberimizde, ABD’nin Utah eyaletindeki çorak bir arazide monolit bulunduğundan bahsetmiştik. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir