Anasayfa / Genel / PlayStation 5, İlk Kez Kanlı Canlı Görüntülendi

PlayStation 5, İlk Kez Kanlı Canlı Görüntülendi

Yaklaşık 10 gün önce Sony, uzun zamandır yolunu dört gözle gözlediğimiz yeni cins oyun konsolu PlayStation 5 ’i tanıtmıştı. PlayStation 5, daha önce görmediğimiz bir şekle sahipti ve kuşkusuz bu şekilde hiçbir kullanıcının dikkatinden kaçmadı. Oyun konsolu, gerek renk uyumuyla lüzum şekliyle görebilen anında herkesin beğenisini toplamıştı.

Tabii PlayStation 5 ’i bugüne değin canlı bir şekilde göremedik. PlayStation 5 ’in tanıtım etkinliğinde oynatılan kısa filmde bile PlayStation 5 ’in her açısından nasıl gözükeceği bize gösterilmedi. Dolayısıyla çoğu PlayStation sever, oyun konsolunun gerçekte nasıl bir büyüklüğe sahip olacağını kestirmek için ayrı yollara başvurdu.

PlayStation 5 ilk kez görüntülendi:

playstation 5

Tabii bu yollardan en kolayı oyun konsolunu şirketin daha önce tanıttığı PlayStation 5 kontrolcüsünün boyutuyla karşılaştırmaktı. Oysa bu yöntem bile oyun konsolunun gerçek halini hayal etmemize bütün anlamıyla olanak sağlamıyordu. Yani hakiki bir fotoğrafın yerini hiçbir şey tutamıyordu.

İşte tüm bu tartışmalar sürerken içinde PlayStation 5 olduğu tahmin edilen bir fotoğraf ortaya çıktı. Ortaya meydana çıkan fotoğrafta Sony logolu bir giysi giyen ve fabrika ya da tesis gibi bir yerde oldukları gözüken 3 çalışan, ellerinde beyaz ve üzerinde PlayStation işaretinin bulunduğu bir şey tutuyorlardı.

playstation 5

Fotoğrafta gördüğümüz o şey, olasılıkla PlayStation 5 ’in ta kendisiydi. Zira oyun konsolunun devlete ait görüntülerinde de PlayStation logosu aynı yerde bulunuyordu. Yukarıda görülen fotoğraf, PlayStation 5 ’in sadece tabi kısmından görünümünü gösterse de PlayStation 5 ’in büyükçe bir konsol olacağını da ortaya çıkardı.

Tabii PlayStation 5 ’in sunması beklenilen teknolojiler düşünüldüğünde oyun konsolunun niçin bu kadar büyük bir yapıya sahip olduğu da açıklanabiliyor. Ancak gerçi bu oyun konsolunu satın alacaksanız, konsolu evinizde nereye koymanız gerektiğini iyi bir şekilde planlamanız gerekecek.

Hakkında admin

Check Also

Teknolojik Alım Gücünün Giderek Düştüğünü Gösteren 30 Bin Kişilik Anket Sonucu

Teknolojik Alım Gücünün Giderek Düştüğünü Gösteren 30 Bin Kişilik Anket Sonucu

Özellikle pandeminin etkisi ile sahip olduğumuz bilgisayar ya da akıllı telefonların hayatımızdaki önemi arttı. Artık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir