Anasayfa / Genel / PlayStation 5 İçin Duyurulan İlk Oyun Godfall’dan Yeni Video Paylaşıldı

PlayStation 5 İçin Duyurulan İlk Oyun Godfall’dan Yeni Video Paylaşıldı

Counterplay Games tarafından geliştirilen ve Gearbox Publishing göre yayınlanan aksiyon rol yapma oyunu Godfall, bu sefer Sunsteel Blade silahına odaklanılan diğer bir ‘World of Godfall‘ fragmanıyla karşımıza çıktı. Bir Takım oyuncular, bu yeni silah için Epic Games’in benzer adlı oyunundaki kahraman göre kullanılan bir silah olan Infinity Blade ’in ‘ölü bir versiyonu ’ yorumunda bulundu.

Oyun hakkında henüz fazla pozitif data paylaşılmadı fakat oyuncuların Godfall‘da edinebilecekleri silahlardan birinin Sunsteel Blade olduğu bundan böyle belirli. Oyunun loot sistemi az önce tamamen net yok ancak nisan ayında PlayStation Magazine UK, oyun içi drop’ların Monster Hunter ve Destiny ile benzer olduğunu bildirdi. Oyun sırasında kayıtlı ölçülerde ‘Dark Souls ’ deneyimi olacağı da söylendi oysa bunun bütünüyle ne anlama geldiği bilinmiyor.

Godfall dünyasında bir şövalye olabilirsiniz:

Oyunun hikâyesinde kıyameti önlemek için acele eden bir şövalye birliğine odaklanılıyor ya da o birlikten geriye doğru kalanlara çağrıda bulunmak daha dürüst olur. Oyuncular, geçen hafta hakkında bir takım ipuçları bahşedilen Silvermane gibi birkaç öbür sınıftan birini seçecekler. Godfall, tatil sezonunda PS5 ve PC için yayınlanacak.

PlayStation 5 için duyurulan ilk oyun Godfall olmuş ve duyurunun arkasından oyunun 4K duvar kağıtları yayınlanmıştı. Duvar kağıtlarında, oyunun fragmanında yer alan karakterlerin yüksek çözünürlüklü görüntüleri yer alıyor.

Godfall

Duvar kağıtlarında oyunun tanıtım filminde görülen 3 kişilik bulunuyor. Ayrıca karakterlerin ayrıca bütün boyutlu, keza de yakınlaştırılmış görüntüleri karşımıza çıkıyor. Hem aslan zırhlı karakterin bambaşka renkte ekstra duvar kağıdı da var. Oyunun duvar kağıtlarına buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

SpaceX, Starship Prototipine Burun Konisi ve Kanatçık Taktı

SpaceX, Starship Prototipine Burun Konisi ve Kanatçık Taktı

SpaceX’in Ay’a ve Mars’a verimli ve kolay bir şekilde ulaşmak için geliştirdiği Starship uzay aracı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir