Anasayfa / Genel / PGA Tour 2K21’in Kariyer Modu Fragmanı Yayınlandı

PGA Tour 2K21’in Kariyer Modu Fragmanı Yayınlandı

Uzun yıllardır Electronics Arts göre sunulan golf simülasyon oyunu serisi PGA Tour, bu yıl 2K Games‘in yayıncılığında ve HB Studios‘un geliştiriciliğinde bitmiş hayranlarıyla buluşuyor. Bugün IGN göre yayınlanan yeni PGA Tour 2K21 fragmanında oyunun ara sahneleri ve oynanış görüntüleri yer alırken kariyer moduna ve bazı oynanış detaylarına bir bakış atılıyor. 

Kendi özel karakterinizi oluşturup kariyer modunda oynayabileceğiniz PGA Tour 2K21’de oyuncular, ‘saha düzenleyici’ moduyla kendi golf sahalarınızı düzenleyebilecek, hem Justin Thomas dâhil 11 öbür PGA Tour sporcusuyla kariyer modu zarfında meydan okuma maçları yapacaklar ve FedEx Kupası şampiyonu olmaya çalışacaklar. 

PGA Tour 2K21’in kariyer modu fragmanı:

PGA Tour 2K21’in kariyer modu sahiden de fazla geniş özelleştirme seçeneklerine sahip. PGA Tour 2K21’in kişilik oluşturma ekranında, daha alçak/üst giyim, saç, şapka, golf sopası ve aklınıza gelebilecek her türlü golf ekipmanı özelleştirmesi mevcut. Ayrıca koskocoman spor ve giyim markalarının da yer aldığı bu özelleştirme seçeneklerinde, Adidas, Polo Ralph Lauren, Malbon Golf, Callaway Golf, Bridgestone Golf ve TaylorMade Golf gibi isimler karşımıza çıkacak.

Kariyer modunda genellikle oyuncular, karakterleriyle başlangıçta Korn Ferry Turu‘nda mücadele ediyor olacak. Korn Ferry Turu’nun gerisinde PGA Tour’a yükselmeyi başaran oyuncularsa FedEx Kupası şampiyonu olabilmek için PGA Tour yıldızı Justin Thomas ile karşılaşacaklar.

2K Games’in oyunun ad haklarını Electronic Arts’tan satın almasının peşinde HB Studios’un, kendi golf simülasyon serileri olan Golf Club’ı PGA Tour’a çevirerek geliştirdiği PGA Tour 2K21, 21 Ağustos tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Switch, Stadia ve Steam üzerinden de PC‘de satışa sunulacak. Steam fiyatı 299 TL olan PGA Tour 2K21’in ön sipariş sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft, çeyrek sonuçlarını açıkladığı sırada iki yaklaşan iki önemli oyunu hakkında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir