Anasayfa / Genel / PC Gaming Show 2020’de Sahne Alacak Dev Oyun Stüdyoları Açıklandı

PC Gaming Show 2020’de Sahne Alacak Dev Oyun Stüdyoları Açıklandı

Bu haftanın oyun tutkunları açısından epeyce hoş geçmesi bekleniyor. Bunun nedeniyse natürel oysa bu hafta gerçekleşecek olan PC Gaming Show 2020. İnternet üzerinden gerçekleşecek bu etkinlik, hemen şimdi başlamasına günler olduğu hâlde çok büyük ilgi görüyor. Gerçekte bu ilginin sıradan olduğunu söyleyebiliriz çünkü PC Gaming Show 2020, oyun coşkusunu bir an bile elden bırakacakmış gibi gözükmüyor.

Etkinliğe daha yakından görmek icabında, ‘özel fragmanlar, yeni oyunların birincil gösterimleri, duyurular ve röportajlar’ ile geçecek PC Gaming Show 2020, oyun tutkunlarına unutamayacakları bir gün yaşatacak. Aralarında Surgeon Simulator 2‘nin de bulunduğu 50’yi aşkın oyun, New Blood Interactive’den yeni fragman, Torchlight III hayranlarına özel bir sürpriz etkinlikte katılımcıları heyecanlandıracak kısımlardan yalnızca birkaçı.

PC Gaming Show 2020’ye katılacak şirketler şu şekilde:

PC Gaming Show 2020

2K Games (Mafia: Definitive Edition) Amazon Games (New World) Atlus Battlestate Games (Escape From Tarkov) Bossa Studios (Surgeon Simulator 2) Brace Yourself Games Coffee Stain Studios Dontnod Entertainment Funcom FJRD Frontier Developments Glumberland (Ooblets) Humble Games New Blood Interactive Merge Games Modus Games Mythical Perfect World (Torchlight III, Remnant: From the Ashes) The Wandering Band Rebellion Inkar Sails Team Rocketwerkz Rockfish Games (Everspace 2) SEGA Tripwire Interactive WolfEye Studios (Weird West) XSEED Games Yaza Games

Bunlarla birlikte sürpriz şirketler de etkinlikte yerini alacak. Etkinliği düzenleyen PC Gamer’dan Evan Lahti, basın açıklaması sırasında “Bu yılki PC Gaming Show ile oyuncuların oyun lansmanlarından bekledikleri üretim ve ağırlama seviyesini yine temin etmek istedik. İnsanlara, yalnızca bazı video oyunlarla birlikte 2 saatlik bir Zoom görüşmesi göstermeyeceğiz. Bunun PC oyunları için özgün ve eğlenceli bir an olmasını istiyoruz” sözlerini kullandı.

PC Gaming Show’un geçtiğimiz yıllarda 700 şahsiyet salonlarda gerçekleştirilmesi göz önüne alındığında, internette yapılacak olan bu senenin etkinliği epeyce merak ediliyor. 13 Haziran 21.00’da gerçekleştirilecek olan PC Gaming Show 2020’ye YouTube, Twitch, Facebook veya Twitter üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Geleceğin Teknolojisi Olarak Gösterilen 'Google Glass' Neden Başarısız Oldu?

Geleceğin Teknolojisi Olarak Gösterilen ‘Google Glass’ Neden Başarısız Oldu?

Google’ın bir gözlüğün bilgisayar olarak kullanabileceğini duyurması son derece nefes kesici ve heyecan verici bir haber …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir