Anasayfa / Genel / Oyun Tutkunları İçin Üretilen XPG PRIMER Mouse Duyuruldu

Oyun Tutkunları İçin Üretilen XPG PRIMER Mouse Duyuruldu

Oyunları profesyonel derecede oynamayı seven oyuncular için mouse üreten ADATA XPG, yeni oyuncu faresi PRIMER ’ı duyurdu. 12000 DPI ’lık optik çözünürlüğe sahip yeni oyuncu faresi, üretimde kullanılan OMRON tuş anahtarı tamamen 20 milyon tıklamaya dek başvuru ömrü vadediyor. 

12000 DPI ’yla hassasiyet oranını fantastik anlamda artıran XPG PRIMER, imal malzemesi bakımından da başarılı görünüyor. Çift tabakalı PBT malzemeyle üretilen mouse, bu üretim malzemesi doğru keza ergonomik bir tasarım hem de daha bakımlı temizleme imkanı sunuyor.

Örgülü kabloya sahip

Oyuncuların yeni bir mouse alırken en çok dikkat ettiği noktalardan biri de kablo çeşididir. Yüksek hassasiyet gerektiren oyunlarda keza kablonun düşük ping seviyelerinden yararlanmak hem de kablo kaynaklı takılma sorunlarını yaşamak istemeyen oyuncular, bunun için çoğunlukla örgülü kablolara yönelirler. XPG de PRIMER oyuncu farelerinde ayrıca ağırlığı devirmek ayrıca de takılma sorunlarını ortadan kaldırmak adına örgülü bir kablo sistemini seçim etmiş. 

Oyuncuların tercihi: RGB ışıklandırma

Oyuncular yeni bir çevre birimi aldığında ekipman özellikleri kadar tasarımlarına da uyarı ederler. Özellikle nitelikli bir RGB ışıklandırma biz oyuncuları fazlasıyla mutlu eder. XPG de PRIMER ’da oyuncuların bu isteğini karşılayacak gibi görünüyor. Farenin ortasına ve yanlarına yerleştirilen şerit LED ’ler fareye önemli anlamda kalite katmış görünüyor. 

XPG PRIMER ’ın özellikleri açıklansa da fiyatı ve çıkış tarihi hakkında az önce bir tanımlama yapılmadı. Yeni direktifler geldikçe sizleri farkında olan etmeye çalışacağız. 

Hakkında admin

Check Also

SpaceX, Starship Prototipine Burun Konisi ve Kanatçık Taktı

SpaceX, Starship Prototipine Burun Konisi ve Kanatçık Taktı

SpaceX’in Ay’a ve Mars’a verimli ve kolay bir şekilde ulaşmak için geliştirdiği Starship uzay aracı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir