Anasayfa / Genel / Orta Çağ Savaş Oyunu Chivalry 2, PlayStation 5 ve Xbox Series X’e Geliyor

Orta Çağ Savaş Oyunu Chivalry 2, PlayStation 5 ve Xbox Series X’e Geliyor

Yayıncı Deep Silver ve geliştirici Torn Banner Studios, ilgiyle beklenen FPS oyunu Chivalry 2 ’den yeni bir fragman paylaştı. YouTube ’da kısa bir süreliğine görünen fragman, ne yazık ancak aniden ortadan kayboldu fakat bu durum, oyunla ilgili ayrıntıları öğrenmemize engel olmadı.

Fragmanla birlikte Chivalry 2 ’nin bütün platformlar aralarında çapraz oyun desteğine sahip olacağı doğrulanmış oldu. Oyun, yeni cins konsollar PlayStation 5 ve Xbox Series X ile mevcut konsollara ve PC’ye gelecek. Zaten Chivalry 2, dijital oyun mağazası Epic Games Store üstünde listelenmeye başladı bile.

Chivalry 2

Chivalry 2 ’nin yeni oynanış videosu, bugün IGN kadar online olarak düzenlenecek Summer of Gaming etkinliği esnasında yayınlanacak. Önceki oyunun aksine, başlangıçta hem PC hem de konsollara çıkış yapacak olan Chivalry 2, 2020 yılı içerisinde oyunseverlerle buluşacak.

Oyun, 2012 yılında PC’ye özel olarak piyasaya sürülen Chivalry: Medieval Warfare‘ın devamı özelliğinde. Kısa zamanda mucizevi bir popülerlik kazanan Chivalry, 2014 ve 2015 yıllarında sırasıyla Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için de yayınlanmıştı.

Chivalry2

Orta Devir filmi savaşlarından ilham bölge Chivalry 2, 64 oyunculu devasa bir savaş arenasına sahip olacak. Kale kuşatmalarına katılabileceğiniz, at sırtında savaşa girebileceğiniz ve heybetli orduları yönetebileceğiniz oyun, sizleri Orta Devir ’ın karanlık ve vahşi dünyasında yolculuğa çıkarıyor. 

Hakkında admin

Check Also

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'yu Türkiye'de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu Türkiye’de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatlarını açıkladığı iPhone 12 serisinden iki model ön siparişe açıldı. iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir