Anasayfa / Genel / OPPO’nun Yeni Kablosuz Kulaklığı Enco W31’in Türkiye Fiyatı Açıklandı

OPPO’nun Yeni Kablosuz Kulaklığı Enco W31’in Türkiye Fiyatı Açıklandı

Kısa bir zaman önce güzel özelliklere sahip yeni akıllı telefonu Reno 3 Pro’yu duyuran OPPO, tanıtım etkinliği esnasında yeni kablosuz kulaklığı “Enco W31“i de tüketicilerin beğenisine sundu. Düşük gecikme süresi özelliğiyle dikkat çeken OPPO Enco W31’in yakın bir gelecekte Türkiye pazarındaki yerini alacağı açıklandı.

OPPO Enco W31’in manâlı özelliklerinden bir tanesine de su ve toza aleyhinde dayanıklılığı. Kulaklık, bu özelliği ile keza dış mekanda ayrıca de spor yaparken rahatlıkla başvuru formu sağlıyor. Hem bu kablosuz kulaklıkların şık tasarımı da şu başlıca kadar takdir toplamış durumda.

Karşınızda OPPO Enco W31

OPPO Enco W31

OPPO’nun Türkiye pazarına getirmek üzere olduğu yeni kablosuz kulaklıkları, kulakiçi yapıya sahip. Hem Android ayrıca de iOS ekosistemlerindeki akıllı telefonlar ile düzen içerisinde kullanılabilen kulaklık, çift kompozit termoplastik poliüretanlar (TPU) ve grafen diyaframlara sahip. Bu Vesile Ile tüketiciler, yüksek kalitede müzik dinleme ve görüşme imkanı buluyorlar.

OPPO Enco W31’in her iki kulaklığında da iki adet yüksek hassasiyetli mikrofon bulunuyor. Bu mikrofonlar, görüşme sırasında rüzgardan kaynaklanan hışırtıyı kesiyor. Hem bu kulaklıklar, özel bir algoritmaya sahip ve bu algoritma, kulaklığın çevresel gürültüyü engellemesini sağlıyor. OPPO’nun yeni kablosuz kulaklıkları, tüm detayları ile tüketicileri kendine hayran bırakacak gibi görünüyor.

Oppo

OPPO Enco W31’in diğer bir özelliği ise sahip olduğu iki farklı ses modu. Kulaklıklar bu özellikleri sayesinde olağan müzik ve pop dinlemeyi sevenler için “Denge” moduna, rock gibi ses seviyesinin yüksek olduğu müzikleri dinlemeyi sevenler içinse “Bass” modu sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, kendi zevklerine göre özelleştirilmiş ses kalitesi deneyimleyebilecekler.

OPPO Enco W31 fiyatı

Yetkililer tarafından yapılan açıklamalara kadar şirketin yeni kablosuz kulaklıkları Enco W31, ilerleyen günlerde 599 TL karşılığında ülkemize satışa sunulacak. OPPO’nun yeni kablosuz kulaklıklarının ülkemizdeki e-ticaret platformları ve teknoloji perakendecilerinden temin edilebilmesi bekleniyor. OPPO Enco W31’in ülkemizde piyasaya sürüleceği bütün tarih ise şu an için bilinmiyor.

Hakkında admin

Check Also

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'yu Türkiye'de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu Türkiye’de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatlarını açıkladığı iPhone 12 serisinden iki model ön siparişe açıldı. iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir