Anasayfa / Genel / OPPO Reno 4’ün Basın Görselleri Ortaya Çıktı

OPPO Reno 4’ün Basın Görselleri Ortaya Çıktı

OnePlus ’ın alt kuruluşu olan Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO ’nun akıllı telefonlarını çıkardığı Find X, Reno ve A serileri bulunuyor. İşte OPPO ’nun bu akıllı telefon ailelerinden Reno serisinin yeni üyesi OPPO Reno 4 ’ün resmi basın tanıtım görselleri ortaya çıktı.

Sizlere dün aktardığımız bir haberimizde, OPPO Reno 4 ’e ait afişlerin Weibo ’da ortaya çıktığından bahsetmiştik. Reno 4 ’ün bu sefer de devlete ait tanıtım görüntüleri görüldü. Zeki telefonlara ait bilgileri ortaya çıkaran Mukul Sharma, Twitter hesabı üzerinden OPPO Reno 4 ’ün resmi tanıtım görüntülerini paylaştı.

OPPO Reno 4 devlete ait tanıtım görüntüleri:

oppo reno 4oppo reno 4 ekran

Ortaya çıkan görüntülere baktığımızda cihazın arkadaki tarafında dört adet kamera ve bir adet de flaş olduğu görülüyor. Üç sensörün; esas kamera, ultra geniş açısal kamera ve telefoto olduğu düşünülüyor fakat dördüncü sensöre dair henüz net bir veri bulunmuyor.

oppo reno 4 arkaoppo reno 4

Telefonun ön tarafında çerçeveleri epeyce ince bir ekranın yer aldığını görüyoruz. Ekranın sol üstteki köşesinde selfie kamerasına ev sahipliği yapan bir damla çentik görülüyor. Telefonun sağ tarafında kuvvet tuşu, sol tarafındaysa ses açma kapama tuşu yer alıyor.

oppo reno 4 üst altoppo reno 4 yanlar

OPPO Reno 4 ’ün üstteki tarafında bir adet mikrofon yer alıyor. Daha Aşağı tarafa baktığımızdaysa mikrofon ve USB Type-C girişinin yer aldığını görüyoruz. Ortaya çıkan tanıtım görüntülerine göre telefonda 3,5 mm kulaklık girişi bulunmuyor.

Cihazın teçhizat özelliklerine dair bildiklerimizse dün ortaya meydana çıkan afişle sınırlı durumda. Afişte, Reno 4 ’te 5G bağlantı desteği olacağı ve 65 W hızlı şarjı destekleyeceğine yönelik ibareler bulunuyordu. OPPO Reno 4 ’e dair yeni bilgiler ortaya çıktıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Hakkında admin

Check Also

İşlemci ve Ekran Kartında Yaşanan 'Darboğaz' Sorunu Nedir, Nasıl Kontrol Edilir?

İşlemci ve Ekran Kartında Yaşanan ‘Darboğaz’ Sorunu Nedir, Nasıl Kontrol Edilir?

Eğer yüksek performans veren bir oyuncu bilgisayarına sahipseniz, daha yeni ve daha iyi bir ekran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir