Anasayfa / Genel / OPPO Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun Reel Görüntüleri Ortaya Çıktı

OPPO Reno 4 ve Reno 4 Pro’nun Reel Görüntüleri Ortaya Çıktı

OPPO’nun, çıkış tarihi 5 Haziran olarak açıklanan iki yeni modeli Reno 4 ve Reno 4 Pro‘nun render görüntüleri de ortaya çıkmıştı. Reno 4 Pro’nun daha önce sızdırılan teknik özellikleri ise şu şekildeydi; 6.5 inçlik 90 Hz onarım hızına sahip ekran, 32 MP ön kamera, 48 + 12 + 13 MP üçlü arka kamera, Snapdragon 765G işlemci ve 4000 mAh değerinde pil. 

OPPO Reno 4’ün ise teknik özellikleri şu şekildeydi; 6.4 inçlik 1080p çözünürlüğünde ekran, Snapdragon 765G işlemci, 32 + 2 MP ikili ön kamera, 48 + 8 +2 MP üçlü arkadaki kamera ve yeniden Pro modelinde olduğu gibi 4000 mAh değerinde pil. Bu iki model birbirine yakın görünsede ortaya meydana çıkan görüntülerde ana birbirlerinden ayrıldıkları nokta tasarımda ortaya çıkıyor. Gelin bu fotoğraflara daima beraber göz atalım.

OPPO Reno 4 Pro’nun sızdırılan fotoğrafları:

OPPO Reno 4 Pro’nun fotoğraflarına baktığımızda, ekran vücut oranı oldukça geniş, tek çentikli ekran yapısında bir tasarıma sahip olduğunu görebiliyoruz. Bu sayede Reno 4 Pro, 6.5 inçlik ekranı ile ön kısımdaki alanın neredeyse hepsini kullanabiliyor. Arka kısmında ise daha alçak alta sıralanmış 3 kameradan oluşa modül yer alıyor. 

OPPO Reno 4’ün sızdırılan fotoğrafları:

OPPO Reno 4’ün fotoğraflarına baktığımızda ise bizi ekran ceset oranı daraltılmış bir telefon karşılıyor. İki çentikli bir ekran kullanılan Reno 4’ün ekranın daha aşağı kısmına ise oldukça büyük ve kötü görünen kaba bir çentik eklenmiş durumda. Keza Reno 4’ün arkadaki kısmı da Reno 4 Pro ile benzer kamera tasarımına sahipken, arka kapak kaplamasının daha mat bir materyal ile üretilmiş olduğu görülebiliyor. Kamera megapikselleri haricen Reno 4’ü Pro modelinden ayıran asıl nokta ekranın aşağı bulunan bu geniş çentik oluyor. 

Reno 4’ün tasarımında 6.3 inçlik ekranın bu şekilde kötü kullanılması bize, iki modelinde aynı işlemciye sahip olmasına karşın insanları Pro modeline daha artı yönlendirmek istediklerini düşündürüyor. 

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir