Anasayfa / Genel / OPPO, Akıllı TV Pazarına Gireceğinin Sinyallerini Verdi

OPPO, Akıllı TV Pazarına Gireceğinin Sinyallerini Verdi

Ülkemizde de hizmet veren bir teknoloji firması olan OPPO, zeki telefonlardan zeki saatlere ve bilekliklere dek teknolojinin birçok alanında imal yapıyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde 5G desteğine sahip Reno4 ve Reno4 Pro zeki telefonlarını tanıtan işyeri, Çin ’in sosyal ağ sitesi Weibo üzerinden yaptığı bir paylaşımda akıllı TV pazarına gireceğinin sinyallerini verdi.

OPPO ’nun hemen 5G teknolojisini destekleyen birçok teknolojik ürünü bulunuyor. Weibo üzerinden yapılan paylaşımda da 2020 yılı içerisindeki 5G stratejisinden bahseden Çinli şirket, yakında bütün 5G ürünlerini düşük ve orta derslik cihazlar için erişilebilir hâle getireceğini duyurdu. Bu paylaşımda bulunan bir televizyon görseliyse OPPO ’nun akıllı TV pazarına gireceğinin doğrulamış oldu.

OPPO ’nun zeki televizyon modelleri 2020 yılının ikinci yarısında piyasaya sürülecek:

Oppo

OPPO, yapılan paylaşımda şirketin akıllı TV ’lerinin ne süre piyasaya sürüleceğinden bahsetmedi. bununla beraber geçtiğimiz aylarda şirketin üstteki seviye yetkililerinden Liu Bo, OPPO ’nun akıllı TV modellerinin 2020 yılının ikinci yarısında tanıtılacağını ve şirketin IoT (Nesnelerin İnterneti) konusundaki teknolojilere daha pozitif tartma vereceğini söylemişti.

Bu noktada OPPO ’nun IoT ürünleri çoğunlukla bireysel başvuru, yolculuk kullanımı, ofis kullanımı ve aile içi dilekçe edinmek üzere dört farklı kategori aşağı ele alınacak. Bunun öncesinde OPPO, akıllı kulaklık ve akıllı saat elde etmek üzere iki büyük sektöre giriş yapmıştı. Bu yılın ikinci yarısında OPPO imzalı akıllı TV ’lerin piyasaya sürülmesiyle birlikteyse şirket, hedeflerine azıcık daha yaklaşmış olacak.

OPPO ’nun zeki televizyonuna dair bilinenler şimdilik bu kadarla sınırlı. Şirketin, ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgileri önümüzdeki günlerde paylaşması bekleniyor. Konuya dair herhangi bir gelişme yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu süreçte yaşanan bütün gelişmelerden farkında almak için takipte kalın.

Hakkında admin

Check Also

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

2020 yılı hemen hiçbir şey için iyi geçen bir yıl olmadı. Otomobil üreticileri ise pandemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir