Anasayfa / Genel / OnePlus’ın Uygun Fiyatlı Yeni Telefonu Nord’a Özel Amazon Sayfası Açıldı

OnePlus’ın Uygun Fiyatlı Yeni Telefonu Nord’a Özel Amazon Sayfası Açıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, sektörde zirveye oynayan şirketlerden biri olarak görülüyor. Işyeri, pazar payının daha da artması nedeniyle yeni çalışmalarda bulunuyor. OnePlus’ın diğer ürünlere göre daha yerinde olan bir telefon serisini piyasaya sürmeye hazırlandığı bir süredir biliniyordu oysa serinin ismi hakkında herhangi bir açıklama yoktu, şimdiyse serinin ismi ortaya çıktı.

Gerçekten OnePlus serinin isminin ‘Nord’ olduğunu Instagram yoluyla yanlışlıkla doğruladı. Şirketin Instagram’da paylaştığı gönderiyle yanlışlıkla doğruladığı çabuk, daha önce Amazon’un Hindistan sitesinde de görülmüştü. Ayrıca şirketin paylaştığı gönderiyi, ayrıca de Amazon’da oluşturulan OnePlus sayfasını göz önünde bulundurursak serinin fazla yakın zamanda çıkacağını söyleyebiliriz.

OnePlus, seriden ‘OnePlusLiteZThing’ olarak bahsediyor:

OnePlus Nord

Amazon’un bahsi geçen sayfasında ‘Nord’ isminin hiçbir yerde gözükmemesine rağmen ‘OnePlusLiteZThing‘ yazıları göze çarpıyor. Bunun ana nedeniyse şirketin serinin tüm detaylarını paylaşmaya laf verdiği Instagram hesabının isminin OnePlusLiteZThing olması. Görünen o ancak şirket serinin adını demin resmen duyurmadığından dolayı şimdilik OnePlusLiteZThing ismini kullanıyor. 

OnePlus Nord’un 90 Hz onarım hızına sahip 6,56 inç Super AMOLED ekrana sahip olacağı iddia ediliyor. 4.300 mAh’lik bataryayı bünyesinde bulundurması beklenen telefonun ekranın içinde konumlandırılmış parmak izi sensörü de uyarı çekiyor. Bunların yanı sıra Snapdragon 765’ten şiddet alacağı bahis edilen cihaz, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanını kullanıcılara sunacak.

Yeni telefonların hangi ülkelerde ne vakit çıkacağı henüz açıklanmamış olsa da OnePlus’ın CEO’su daha önce şirketin uygun fiyatlı zeki telefonlarının birincil etapta Hindistan ve Avrupa’da satışa çıkacağını daha sonraysa Kuzey Amerika’ya ulaşacağını bildirmişti. 10 Temmuz’da lansmanı yapılması beklenen OnePlus Nord’un fiyatının 330 dolar (vergiler hariç 2.260 lira) civarında olması bekleniyor.

OnePlus’ın Amazon sayfasına mahsul hakkında yapılacak açıklamalardan, listelemeden ve satmak bilgilerinden farkında olmanızı sağlayacak bir ‘Bana Haber Ver’ butonu da eklenmiş durumda. Siz de siteye gidip, Amazon hesabınıza antre yapıp telefon hakkındaki açıklamalardan haberdar almak için bu butonu kullanabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'yu Türkiye'de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu Türkiye’de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatlarını açıkladığı iPhone 12 serisinden iki model ön siparişe açıldı. iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir