Anasayfa / Genel / OnePlus’ın Orta Segment İlk Telefonu Geekbench’te Belirdi

OnePlus’ın Orta Segment İlk Telefonu Geekbench’te Belirdi

OnePlus, son dönemlerin popüler zeki telefon üreticilerinden bir adam başına. Daha fazla amiral gemisi zeki telefonları yerinde fiyatlı olarak satışa sunmasıyla aşina şirket şimdiyse ürün portföyünü yeni bir telefonla geliştirmeyi planlıyor. Orta segment bir telefon olarak olarak karşımıza çıkan bu cihazın “OnePlus Z” olarak isimlendirilmesi bekleniyor.

OnePlus’ın yeni telefonu ile ilgili bugüne kadar herhangi bir bilgi sahibi değildik. Ama “AC2003” model kodlu bu cihazın Geekbench data tabanında ortaya çıkması, telefonun bazı teknik özelliklerini de gün yüzüne çıkardı. görünen o ki OnePlus, yaklaşmakta olan yeni telefonuyla orta segmentteki rekabete seri bir giriş yapacak. Dilerseniz anında, AC2003’ün Geekbench‘teki özelliklerine yakından bakalım.

OnePlus 8

Geekbench’te yer alan bilgilere tarafından OnePlus’ın yeni zeki telefonu, orta segmentin popüler işlemcisi Snapdragon 765G’den zorlama alacak. Bu kuvvet 12 GB RAM ile desteklenecek ve telefon Android 10 ile kutudan çıkacak. Telefonun Geekbench deneme sonuçları ise OnePlus Z’nin tek çekirdekli işlemlerde 612 puan, fazla çekirdekli işlemlerde ise 1.955 puan aldığını ortaya koyuyor.

OnePlus Z’nin Geekbench sonuçları

OnePlus Z

Geekbench’te bulunan veriler, OnePlus’ın yeni zeki telefonunun yalnızca ekipman özelliklerini ortaya koyuyor. Dolayısı ile cihazın tasarımını hemen şimdi bilmiyoruz. Bir Takım iddialara tarafından OnePlus Z temmuz ayında tanıtılacak ve bu tanıtım gerçekleştiğinde cihazla ilgili bütün bilgiler açığa çıkmış olacak.

Hakkında admin

Check Also

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Çok uzun yıllar boyunca internet kullanıcıları hemen her platforma üye olmak için ayrı ayrı oturum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir