Anasayfa / Genel / OnePlus’ın İlk TWS Kablosuz Kulaklığı Açığa Çıktı (Video)

OnePlus’ın İlk TWS Kablosuz Kulaklığı Açığa Çıktı (Video)

Son yılların en gözde akıllı telefon markalarından biri olan OnePlus, 30 Haziran ’da yayınlanacak belgeselinden yeni bir fragman yayınladı. Bu özel belgesel projesi, şirketin Türkiye ’de satışa sunulması beklenen orta sınıf yeni modeli OnePlus Nord ’un arkasındaki hikayeyi en ince detaylarıyla anlatacak. 

Bir buçuk dakikayı geçkin fragmanda, Hong Kong merkezli firmanın TWS (True Wireless Stereo – Reel Kablosuz Ses) teknolojisini kullanan yeni Bluetooth kulaklıklarını da görme şansı yakaladık. Bir resim düzenleme programı içindeki fotoğrafta gördüğümüz kulaklıklar, beyaz renkte ve Apple ’ın satış rekorları kıran kablosuz kulaklığı AirPods ile az kalsın benzer tasarıma sahip gibi görünüyor. bununla birlikte OnePlus ’ın Apple ’dan öbür olarak kulaklığında aniden fazla renk seçeneği sunmasını bekliyoruz.

OnePlus kablosuz kulaklık

Android telefonlara yönelik yaptığı galibiyet tahminlerle bilinen Max J., söz konusu kulaklıkların ‘OnePlus Buds’ ya da ‘OnePlus Pods ’ olarak adlandırılacağını bahis ediyor. Bunu takiben başka bir kaynak, firmanın ‘OnePlus Pods’ isminde karar kıldığını öne sürdü. sırası gelmişken ‘OnePlus Pods’ adı, OnePlus 8 serisi için yayınlanan Android 11 Beta‘da da ortaya çıkmıştı. Tabi OnePlus Pods isminin şirketin nihai seçimi olması epeyce mümkün.

Diğer bütün TWS kulaklıkları gibi bir çok miktar kutusu ile birlikte gelecek olan mahsul, silikon uçlara sahip olmayacak. Şarj kutusunun önünde bir LED göstergesi yer alacak. Bu ışık, kullanıcılara bataryanın durumunu gösterecek. 

OnePlus TWS kulaklık

OnePlus Pods olarak adlandırılması beklenen mahsul, OnePlus ’ın birincil TWS kulaklık modeli olacak. Kısacası, şirketin TWS kulaklıkları için beklentiler epeyce yüksek. Hong Kong merkezli şirketin, önümüzdeki ay içinde düzenleyeceği lansmanda OnePlus Nord ile birlikte yeni kablosuz kulaklıklarını da resmen tanıtmasını bekliyoruz. 

OnePlus belgeseli fragmanı

Hakkında admin

Check Also

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Küresel iklim değişikliği tüm dünyayı etkilemeye devam ederken Güney Afrikalı bilim insanları, küresel iklim değişikliğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir