Anasayfa / Genel / OnePlus, Yeni TV Modellerinin Başlangıç Fiyatlarını Açıkladı

OnePlus, Yeni TV Modellerinin Başlangıç Fiyatlarını Açıkladı

Zeki telefon dünyasında öne meydana çıkan şirketlerden bir tanesi olan OnePlus, hem televizyon üretimine de el atmıştı. Diğer Taraftan şirket, bu televizyonların satın alınabilir fiyat skalasında yer alacağını da duyurmuştu.

Hong Kong merkezli teknoloji şirketi, çıkaracağı TV modellerinin belli fiyatı konusunda belli bir şey söylemese de üç yeni modelin başlangıç fiyatlarını açıkladı. 2 Temmuz ’da çıkacak olan TV ’lerin fiyat etiketleri konusunda söylenti bulunuyordu, şirket başlangıç fiyatlarını açıklayarak bu söylentilerin de bir nebze olsun önünü kesmiş oldu.

OnePlus TV başlangıç fiyatları

oneplus tv fiyat

Şirket, daha önce yaptığı bir açıklamada bir OnePlus TV modelinin 20 bin Hindistan Rupisi ’nden (1.812 TL) daha ucuz olacağını açıklamıştı. Şirket, üç modelin de açılış fiyatlarını açıkladı: 1x.999, 2x.999, 4x.999 Hindistan Rupisi.

Buradaki bilinmez olanlar x ’lerin yerine 0 ’dan 9 ’a dek tüm rakamlar gelebilse de müşteriler açısından en iyisi, o x ’lerin yerini 0 ’ların alacak olması olurdu. 4x.999 Hindistan Rupisi açılış fiyatına sahip olan üst model, 4K çözünürlükle birlikte bir takım premium özelliklere de sahip olacak.

Şirket, bundan böyle çıkışına çok eksik bir vakit kalan OnePlus TV ’ler için bu hafta başında Hindistan ’da ön siparişleri almaya başlamıştı. Şirket, ön sipariş veren kullanıcılarına ise 2 yıl genişletilmiş garanti seçeneğini kesilmiş olarak sunuyor. Yerinde fiyatlara sahip bu OnePlus TV modellerinin ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı konusunda ise az önce emin bir bilgi bulunmuyor.

Hakkında admin

Check Also

Marvel Evreninde Geçecek Fantastik Dörtlü Filmi Geliyor: Oyuncuları, Konusu ve Çıkış Tarihi

Marvel Evreninde Geçecek Fantastik Dörtlü Filmi Geliyor: Oyuncuları, Konusu ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz yıl Yenilmezler serisinin Endgame filmiyle bir dönemi kapatmasıyla birlikte Marvel hayranları yeni teoriler üretmeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir