Anasayfa / Genel / OnePlus, 8 ve 8 Pro Sürümlerine Hatalarla Dolu Android 11 Beta Sürümünü Getirdi

OnePlus, 8 ve 8 Pro Sürümlerine Hatalarla Dolu Android 11 Beta Sürümünü Getirdi

Oppo, Xiaomi gibi akıllı telefon üreticileri, bir takım cihazlarının yakında Android 11 ’in beta sürümünü alacağını açıkladı. Şirketlerin birbirleriyle yarıştığı bu süreçte ise bir diğer Çinli zeki telefon üreticisi OnePlus, Oppo ve Xiaomi ’den daha hızlı davrandı. Şirket, OnePlus 8 ve 8 Pro cihazlarının Android 11 Beta sürümünü almaya başladığını duyurdu.

Ülkemizde hala satışa sunulmasa da OnePlus hayranları kadar takip edilen amiral gemisi katili telefonlar, bundan daha sonra Android 11 ’in geliştirici önizlemesinin bir parçası olarak beta sürümüne erişebilecekler. 

Günlük başvuru formu için yerinde yok 

OnePlus, Android 11 ’in beta sürümünü yayınlasa da jurnal uygulama için bir takım sıkıntılara sahip olduğunu söylemeliyiz. OnePlus ’ın sunduğu beta sürümünde yüz kilidi kullanılamıyor. En büyük sıkıntının yüz kilidi olduğunu bildiren kullanıcılar, başkaca Google Yardımcı ve görüntülü aramalarda da sorun olduğunu bildirdi. 

Hem OnePlus 8 ve 8 Pro ’ya gelen Android 11 beta sürümü, beklendiği gibi çalışmayan bazı uygulamalara, bütün verilerin silinmesine ve sistem hatalarına neden olabiliyor. Tüm bu hatalar göz önüne alındığında, kullanıcıların jurnal kullanımda Android 11 Beta ’yı seçim etmeyeceğini öngörüyoruz. 

Google ’ın telefonları beta sürümlerinde daha başarılı

OnePlus ’ın “ola ki de azıcık erkendi” dedirtecek kadar fazla hatayla Android 11 Beta sürümünü çıkarması, Google ’ın Pixel telefonlarına gelen beta sürümleriyle o kadar uyuşmuyor. Google, Android ’in bütün geliştirme sürecinde yer almasının da etkisiyle Pixel cihazlarında çok daha sorunsuz beta sürümleri çıkartabiliyor. 

Hakkında admin

Check Also

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'yu Türkiye'de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu Türkiye’de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatlarını açıkladığı iPhone 12 serisinden iki model ön siparişe açıldı. iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir