Anasayfa / Genel / Oddworld: Soulstorm, PlayStation 5 ’e Gelecek Oyunlar Arasındaki Yerini Aldı

Oddworld: Soulstorm, PlayStation 5 ’e Gelecek Oyunlar Arasındaki Yerini Aldı

PlayStation 5 ’in gelişmiş teknik özellikleri, Abe ’in yolculuğunu daha önce görmediğimiz kadar büyük bir ölçekte ve daha önce hiç görmediğimiz dek gerçekçi grafiklerle takip edebileceğiz. Oyun önemli grafik geliştirmelerine sahip olacak.

Oddworld, insanlığın yapısındaki ironiyi kara mizahla harmanlayan bir yapım olarak biliniyor. Yeni yapımda da bu hikayelere devam edeceğiz. Abe ’i yolculuğuna devam etmeye yönlendiren umudunu artık daha geniş ve daha derin bir dünyada yaşayacağız. 

Kaldığımız yerden devam

oddworld

Oddworld: Soulstrom ’da New ’N ’Tasty ’nin kaldığı yerden devam edeceğiz. Abe istemediği bir dönüşümün sonunda umut ışığı ve pek de varsayım edilemeyen bir kahraman olmuştu. Abe değişimin de öncüsü olmuştu.

Yeni oyunda ilk olarak sorunları çözmek için tek başımıza verdiğimiz mücadelenin kayda değer olduğunu oysa başkalarından da takviye almamız gerektiğini öğreneceğiz. Tabii bu bir Oddworld oyunu olduğunda işler daha da sarpa saracak ve olaylar daha da garip hale gelecek.

PlayStation 4 unutulmadı

oddworld

Rol yapma oyunlarından özellikler ödünç alsa da alıştığımız aksiyon bulmaca tarzını koruyan Oddworld: Soulstorm‘da çöplerden bir şeyler toplayacak, ihtiyaçlarımızı görecek aletler yapacak ve yeri gelince de çaktırmadan ortalığı karıştıracağız.

Yeni oyun keza PlayStation 4 ayrıca de PlayStation 5 ’e gelecek. Oyunun tanıtım fragmanını anında aşağıda bulabilirsiniz. İsterseniz PlayStation 5’e gelecek bütün oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Alfa Romeo'nun 1950'lerde Tasarlanan 3 Konsept Otomobili Açık Artırmaya Çıkıyor

Alfa Romeo’nun 1950’lerde Tasarlanan 3 Konsept Otomobili Açık Artırmaya Çıkıyor

Satış için tasarlanmış ancak hiçbir zaman üretilmemiş pek çok konsept otomobil görüyoruz. Bu tür konsept …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir