Anasayfa / Genel / No Time to Die’dan Büyük Bir Spoiler Ortaya Çıktı

No Time to Die’dan Büyük Bir Spoiler Ortaya Çıktı

James Bond serisinin yeni filmi No Time to Die ’a ait bir çağrı kağıdı (hangi oyunculara hangi sahnede ne süre ihtiyaç duyulduğunu belirten liste), filmle ilgili büyük bir spoiler ’ın ortaya çıkmasına neden oldu.

eBay ’de ortaya meydana çıkan bu kağıtlardan bir adam başına, Lea Seydoux ’nun canlandırdığı Bond ’un sevgilisi Dr. Madeleine Swann içerisinde yer aldığı, geçtiğimiz yıl İtalya ’nın güneyinde çekilen bir sahneye aitti.

Anekdot: Haberinden bundan sonraki kısmı No Time to Die ile ilgili spoiler içermektedir.

Ortaya meydana çıkan belge hangi bilgileri içeriyor?

no time to die

Ortaya çıkan dokümana göre bu sahnede; Lashana Lynch ’in canlandırdığı Nomi adında bir ajan ve James Bond ’ın kızı Mathilde yer alıyor. Dokümanda, Nomi ’nin Madeleine ve Mathilde ’ya arka plandaki bir adada güvenlikleri için rehberlik ettiğinden bahsediliyor.

The Mirror ’a konuşan kaynağa kadar bu, Daniel Craig tarafından canlandırılan James Bond ’un bir baba olarak ne değin yaşlandığının gösterilmesinde yardımcı olacak. Bond ’un baba olması, drama ve hikâyenin gelişimi açısından yepyeni bir dünyanın kapılarını aralayacak. Sette çekilen fotoğraflarda mavi tulum giyen ufak bir kız görülüyordu ama bunun Mathilde olup olmadığı demin emin değil.

No Time to Die, Daniel Craig ’i James Bond olarak beyaz perdede son görüşümüz olacak. Filmde Craig ’in yanı sıra Lea Seydoux, Rami Malek, Esas de Armas, Ralph Fiennes, Rory Kinnear, Ben Whishaw ve Jeffrey Wright gibi isimler yer alacak. Koronavirüs salgını sebebiyle ertelenen film, ülkemizde 13 Kasım 2020 ’de vizyona girecek.

Hakkında admin

Check Also

ABD'dekine Benzer Bir Monolit, Bu Sefer Romanya'da Ortaya Çıktı

ABD’dekine Benzer Bir Monolit, Bu Sefer Romanya’da Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz hafta sizlere aktardığımız biz haberimizde, ABD’nin Utah eyaletindeki çorak bir arazide monolit bulunduğundan bahsetmiştik. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir