Anasayfa / Genel / Netflix’te Yayınlanacak Cyberpunk: Edgerunners Anime Dizisi Duyuruldu

Netflix’te Yayınlanacak Cyberpunk: Edgerunners Anime Dizisi Duyuruldu

Bugün Cyberpunk 2077 oyunu hakkında aydınlatmak için gerçekleştirilen Night City Live Wire isimli faaliyet, böylece çok yeni bilginin açıklandığı bir organizasyon oldu. Sunum esnasında beklenen oyunla ilgili o kadar çok buluş duyurulurken bunların en ilgi çekenlerinden bir tanesine de oyunculara müjdelenen anime dizisiydi. Yapımcı işyeri CD PROJEKT RED, etkinliğin ilk bölümünde yeni Cyberpunk animesi Cyberpunk: Edgerunners isimli dizinin duyurusunu yaptı. Dizinin 2022 yılında Netflix platformu üzerinden izleyiciyle buluşacağı söylendi.

Anime dizisinin; Kill la Kill, Little Watch Academia ve daha birçok anime dizisinin arkasındaki takım olan Trigger Studio göre oluşturulacağı da aktarıldı. Bunun yanı sıra müziklerin de Silent Hill ’in bestecisi olarak hatırlanan ses sanatçısı Akira Yamaoka göre düzenleneceği söylendi. Ayrıca Cyberpunk 2077 resmi YouTube kanalı yoluyla bundan başka tanıtım videosu yayınlandı.

2022 yılında Netflix ’te olacak:

Çalışmalarına başlanan ve 2022 ’de Netflix üzerinden yayınlanacak olan anime dizisiyle ilgili demin fazla pozitif ayrıntısıyla uğraşma gelmemiş olsa da dizinin, bir şehirde hayatta kalmaya çalışan 10 yaşındaki çocuğu konu alacağı ve çocuğun hayatta kalmak için verdiği mücadeleye odaklanacağı verilen bilgiler aralarında. Oyunun ve dizinin arkasındaki ekip, düzenlenen etkinlikten de görüleceği üzere oldukça heyecanlı gibi duruyor ve bu da oyuncularla anime tutkunlarının söz konusu tarihleri iple çekmesine neden oluyor.

Düzenlenen faaliyet de gerçekten tam da bu yüzden önem kazanıyor. Ertelenmek zorunda kalınan oyun için ayrıca kafalardaki soruları cevap verme keza de bekleyenlerin bir nebze de olsa memnun edebilmek için planlanan organizasyon oldukça alaka çekmişe benziyor. Yeni oyun karakterlerinin ve oyun geçtiği büyük kasaba olan Night City ’nin detaylarına odaklanan etkinlikte açıklanan anime dizisi şimdilik açılış gibi. Bakalım CD PROJEKT RED bu günden daha sonra nasıl bir yol izleyecek ve bekleyenlere nasıl sürprizlerle gelecek.

Hakkında admin

Check Also

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam’in her sene düzenli olarak yaptığı indirimler, ülkemiz dahil tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. PC …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir