Anasayfa / Genel / Netflix, The Witcher’ın 2. Sezon Çekimlerinin Başlayacağı Tarihi Açıkladı

Netflix, The Witcher’ın 2. Sezon Çekimlerinin Başlayacağı Tarihi Açıkladı

The Witcher’ın 2. sezonunda Nivellen karakterini canlandıracak olan, Game of Thrones’tan Tormund olarak tanıdığımız Kristofer Hivju’nun koronavirüse yakalanması ve salgının etkisini artırması sebebiyle bir vakit önce çekimlerine ara bahşedilen The Witcher‘ın 2. sezonundan geçtiğimiz günlerde yeni bir haber gelmişti. Yeni gelen habere tarafından Netflix‘in popüler dizisi The Witcher’ın 2. sezon çekimlerine ağustos ayında başlamayı planladığı ortaya çıkmıştı.

The Witcher’ın 2. sezonun 2021’de yayınlanması beklenirken koronavirüs salgınının dünyadaki seyrine kadar bu tarihin değişebileceği de düşünülüyor lakin yine de dizinin hayranlarını The Witcher’ın 2. sezonu hakkında Netflix göre yapılan yeni bir bildiri karşılıyor. Netflix’in The Witcher Twitter hesabından paylaştığı yeni bir gönderiye göre dizinin çekimlerine 17 Ağustos tarihinden itibaren devam edilecek. Keza Netflix bu duyurusunu standart şekilde yerine getirmek yerine, The Witcher’ın 2. sezon çekim tarihini, dizide Gerald için yaptığı şarkıyla belli dizinin ozanı Jaskier‘e bir atıfta bulunarak bir ‘şiirle’ hayranlarına açıklıyor.

Netflix: ‘Yapıma devam etme zamanı’

The Witcher 2.Sezon Netflix

Netflix, The Witcher’ın 2. sezon çekimlerine başlama tarihini şu şiirle duyurdu:

“Tozunu alıyorum udumun ve kalemimin Bazı sözler ve azıcık şarap var dökeceğim Öbür kaldığımız bunca ay daha sonra Devam etmenin vaktidir acilen yapıma The Witcher ve onun kusursuz ozanıyla Hazırız 17 Ağustos’ta setlerde buluşmaya”

Duyurulan 2. sezon çekim tarihinin yanı sıra The Witcher hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanan Kristofer Hivju, sosyal medya üzerinden en ince ayrıntısına kadar iyileştiğini duyurdu. Hem The Witcher yapımcılarının duyurduğu üzere de Kim Bodnia, The Witcher’ın kitaplarından ve oyunlarından bilinen olduğumuz Kaer Morhen‘in yaşlı ve deneyimli Witcher’ı Vesemir rolünde diziye katılıyor olacak. The Witcher’ın 2. sezonunun her ne kadar belli bir yayınlanma tarihi bulunmasa da dizinin 2021 yılında baştan izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Hakkında admin

Check Also

P.T.'nin PlayStation 5'te Oynanamayacağı Resmen Açıklandı

P.T.’nin PlayStation 5’te Oynanamayacağı Resmen Açıklandı

Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5’in geriye dönük uyumlulukla geleceği açıklanmış ve hatta PlayStation 5’te …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir