Anasayfa / Genel / Netflix, Lucifer ’ın 5. Sezon Yayın Tarihini Açıkladı

Netflix, Lucifer ’ın 5. Sezon Yayın Tarihini Açıkladı

Lucifer dizisi, hayranlarının Netflix ’e yaptığı baskılar sonucunda yayından kaldırılmaktan kurtulmuştu. Dizinin 4. sezonu yayınlanalı iki sene oldu ve yeni sezon büyük ilgiyle bekleniyordu.

Geçtiğimiz günlerde dizinin 6. sezonu için Tom Ellis ile uzlaşma sağlandığı açıklanmıştı. Hayranlar ise 5. sezonu ne vakit göreceğimizi soruyordu. Yeni sezon için beklememiz gereken vakit düşünülenden kısa olabilir.

Lucifer’ın 5. sezonu 21 Ağustos ’ta geliyor:

lucifer

Dünyanın dört bir yanında hayranları olan serinin yeni sezonunun çıkış tarihi açıklandı. Lucifer, son sezondan sonra akıllarda oluşan soru işaretlerini açıklamak için 21 Ağustos ’ta geri dönüyor. Yeni sezon oldukça iyi olacak gibi duruyor. 

Yeni sezonda bir bölümün müzikal olarak hazırlandığını ve Debbie Gibson ’ı davetli oyuncu olarak göreceğimizi öğrenmiştik. Ayrıca diziden sorumlu olan Ildy Modrovich, Twitter ’dan yaptığı paylaşımlarda bu sezonun arkasında Dedektif Dan Espinoza ’yı daha fazla seveceğimizi söylemişti.

Netflix’in beşinci sezon açıklaması fazla kısa bir sürede kaldırılmış olsa da serinin hayranları göre bu an çoktan yakalanıp paylaşılmıştı. Dizinin Facebook sayfasından yapılan paylaşımlar ve yeni kapak görseliyse durumu resmen açıklığa kavuşturmuş oldu.

Kim bu Lucifer?

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım'da Sona Eriyor

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım’da Sona Eriyor

Geçtiğimiz temmuz ayında Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren sosyal medya yasası kapsamında Türkiye’de günlük erişimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir