Anasayfa / Genel / Netflix ’in İlk Orijinal Türk Filmi ‘Yarına Tek Bilet ’ Yayınlandı

Netflix ’in İlk Orijinal Türk Filmi ‘Yarına Tek Bilet ’ Yayınlandı

Kütüphanesinde Hakan: Muhafız, Atiye ve Aşk 101 edinmek üzere üç orijinal Türk dizisi bulunan dijital yayın devi Netflix, geçtiğimiz hafta fragmanını paylaştığı Türk menşeili birincil orijinal filmi Yarına Tek Bilet ’i yayınladı. Filmin başrollerini, bir başka Netflix yapımı Atiye ’de de izlediğimiz Metin Akgülder ve son yılların en favori aktrislerinden Dilan Çiçek Deniz paylaşıyor.

Prodüksiyonunu OG Medya ve PToT Film ’in üstlendiği, senaryosunu Faruk Özerten ’in kaleme aldığı ve yönetmenliğini ise Ozan Açıktan ’ın yaptığı Yarına Tek Bilet, Ankara ’dan İzmir ’e dışarı giden bir trendeki aynı kompartmana birbirlerinden habersiz şekilde bilet alan iki insanın hikayesini konu alıyor. 

Yarına Tek Bilet’in başrollerinde, Metin Akgülder ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyor

yarın tek bilet yayınlandı

Ali ve Leyla, anlaşılan birbirlerine tanıdık olmayan iki farklı insan olsalar da, yolculuk her tarafında gerçekte çok fazla iki taraflı yönlerinin olduğunu keşfediyorlar. Başından ardına kadar sadece iki kişinin arasındaki olaylara şahit olduğumuz film, son derece romantik ve sıcak bir hikayeye sahip. 

Netflix, fantastik ve tarihi unsurlarla bezenen orijinal Türk dizileri Hakan: Muhafız ve Atiye hakkında karmaşık eleştiriler almıştı. Okudukları mektep ve ait oldukları çevre kadar kabul görmeyen bir grup liseli gencin hikayesini anlatan Aşk 101 ise fazla daha geniş bir kitleye hitap etmeyi başarmıştı. En azından dizinin sosyal medya yansımaları bu yönde. Dolayısıyla konusu itibarıyla Yarına Tek Bilet de, benzer bir etkiye sahip olabilir.

Senaryosunu Faruk Özerten ’in kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan oturuyor

yarın tek bilet film

Dünyanın en büyük dijital yayınlama platformu Netflix ’in Türk menşeili birincil orijinal filmi olan Yarına Tek Bilet, 19 Haziran ’da yani bugün tüm dünya ile aynı anda yayınlandı. Netflix abonesi olanlar filmi buradan izleyebilirler. Henüz seyretmeyenler için Yarına Tek Bilet ’in fragmanını da hemen aşağıya bırakıyoruz. 

Yarına Tek Bilet fragmanı

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir