Anasayfa / Genel / Netflix Dizisi Las Chicas del Cable’nin Final Oluşturacağı Tarih Kesin Oldu

Netflix Dizisi Las Chicas del Cable’nin Final Oluşturacağı Tarih Kesin Oldu

En popüler dizi ve film yayınlama platformlarından biri olan Netflix, birçok farklı ülkede çektiği kendi içeriklerini de kullanıcılara sunuyor. Bu içeriklerden biri olan Las Chicas del Cable’nin hayranlarını üzecek haber bugün Netflix tarafından paylaşıldı. Netflix, ünlü İspanyol yapımı dizisinin final sezonuyla ekranlara veda edeceğini açıkladı. 3 Temmuz’da yayınlanacak bölümlerle Las Chicas del Cable hikâyesi son bulacak.

28 Nisan 2017’de yayınlama hayatına başlayan dizi, 1920 yıllarında geçiyor. O zamanlarda ülkedeki tek telefon firmasında çalışmaya başlayan 4 farklı kadının yolları kesişiyor. En Ince Ayrıntısına Kadar öbür karakterlere sahip bu 4 bayan, gittikçe yakın dost olmaya başlıyor. Madrid sokaklarında geçen bu yapımda; Marga, Ángeles, Lidia ve Carlota asıl karakterler olarak karşımıza çıkıyor.

Las Chicas del Cable’nin 37 bölümü Netflix’te izlenebilir durumda:

Cable Girls

Şimdiye değin 5 sezonu yayınlanan dizinin 37 bölümü bulunuyor. Başrollerini Blanca Suárez (Lidia), Nadia de Santiago (Marga), Belli Başlı Polvorosa (Óscar) ve Başlıca Fernández’in (Carlota) canlandırdığı dizinin yapımcılığını Erik Barmack üstlenmiş. Denisse Peña (Sofía), Concha Velasco (Doña Carmen), Yon González (Francisco) ve Nico Romero (Pablo) gibi ünlü isimler de dizinin son sezonunda izleyicilerin karşısına çıkacak.

3 Temmuz tarihinde yayınlanacak 5 bölümle izleyicilerine veda edecek dizi, izleyicileri 7 ay uzağa götürecek ve diktatörlükle yönetilen İspanya gözler önüne serilecek. Francisco ve arkadaşları Lidia’yı ararken Lidia, Carmen’den intikam almaya çalışıyor. “Birimiz için değil, hepimiz için” sloganıyla birlikte bir arkadaş grubunun arkadaşlık ve bağlılığını anlatan üretim, milyonlarca kişi göre izlenmeyi başarmıştı.

Netflix, dizinin veda haberini “Veda etme anı geldi. Onlarla unutulmayacak anlar yaşadık ve şu anda onlar kendi kaderlerini seçmek için sona değin savaşacaklar. Önümüzdeki 3 Temmuz’da 5 bölümünün galasıyla son vedalarını yapacaklar” sözleriyle kullanıcılarına duyurdu. Dizinin Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Microsoft'tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft’tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft, Xbox kullanıcıları için Black Friday indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında birçok oyun indirime girerken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir