Anasayfa / Genel / Netflix Dizisi Dark’ın 3. ve Final Sezonu Resmi Fragmanı Yayınlandı

Netflix Dizisi Dark’ın 3. ve Final Sezonu Resmi Fragmanı Yayınlandı

Finali hiçbir vakit gelmesin istenen dizilerin başında gelen Netflix imzalı Dark, heyecanı daha da artıran üçüncü sezon fragmanı ile karşımıza çıktı. Merkezine aldığı eşsiz hikayesi ve başarılı şahsiyet kurgusu ile bütün dünyadan milyonlarca insanın favori dizilerinden biri haline gelen Dark, benzersiz macerasına son noktayı koymaya hazırlanıyor.

Başta, az önce diziyi izlemediyseniz bu noktadan itibaren spoiler yiyebileceğiniz uyarısını yaparak, sorumluluğu üzerimizden atalım. Geride bıraktığımız ikinci sezonda savaşın ve kaosun olduğu yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas, yeni sezonda Winden’ın kendi kaderi için ne kavrayış geldiğini bulmaya çalışacak. Öteki dünyada kalanlar ise bundan böyle sadece zamanı yok mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak. 

Dark’ın 3. sezonunda Jonas, Winden’ın kendi kaderi için ne anlayış geldiğini bulmaya çalışacak

Netflix Dark

Dark ’ın üçüncü ve final sezonu herkes 60 dakika uzunluğunda olan sekiz bölümden oluşacak. Öteki sezonlar gibi üçüncü sezon da Jantje Friese ’in kaleminden çıktı. Yönetmen koltuğunda ise yine Baran bo Odar oturuyor. Friese ve bo Odar ’ın yanı sıra Quirin Berg, Max Wiedemann ve Lars Gmehling de dizinin son sezonunda yürütücü yapımcılığı üstlendi.

Önceki sezonlarda izlediğimiz Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn, üçüncü sezonda rollerine geri dönecekler. Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner ise onlara eşlik edecek yeni isimler olacak.

Dark ’ın üçüncü ve final sezonu, 27 Haziran ’da yayınlanacak

dark

İlk iki sezonda kafalarda oluşan tüm soru işaretlerini giderecek olan Dark ’ın üçüncü ve final sezonu, 27 Haziran ’da Netflix ’te yayınlanacak. Dilerseniz, lafı daha artı uzatmadan sizleri Dark ’ın üçüncü sezon fragmanı ile başbaşa bırakalım. Keyifli seyirler.

Dark 3. sezon fragmanı

Hakkında admin

Check Also

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

İnsanlığın uzayda kalıcı olarak attığı ilk adım olarak sayabileceğimiz Uluslararası Uzay İstasyonu, ilk olarak Kasım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir