Anasayfa / Genel / NBA 2K21, Sonbaharda PlayStation 5 ’e Geliyor (Video)

NBA 2K21, Sonbaharda PlayStation 5 ’e Geliyor (Video)

Dünyada basketbolun zirvesi olarak kabul görebilen NBA, uzun senelerdir 2K çatısı altında bilgisayarlarımıza ve oyun konsollarımıza misafir oluyor. Oyunun 2021 versiyonu bu yılın sonunda PlayStation 5 ’e gelecek.

Tanıtım videolarında gördüğümüz görüntüler bize oyunun içeriğiyle ilgili fazla pozitif bir bilgi sunmuyor. öte taraftan bu yıl koronavirüs nedeniyle demin sezonun tamamlanmadığını düşünürsek öne çıkaracak bir ad olmaması bu kararı anlaşılabilir kılıyor. 

Zion Williamson’lı tanıtım

nba 2k21

Oyunun tanıtım fragmanında New Orleans Pelicans ’ın yıldız çaylağı Zion Williamson yer alıyor. görünen o ki yeni NBA 2K21, her yılki takviminden geride kalmayacak ve yılın sonlarında karşımızda olacak. 

NBA 2K21, bu yıl çok acayip bir oyun olacak gibi duruyor. Bu yıla özel olarak üstünlük şansı olan her takımın dahil edileceği 22 takımlı bir play-off sistemi uygulanacak. Takvim ise yaz aylarının ortalarında tek bir şehirde oynanacak maçlarla tamamlanacak. 

PlayStation 5 tanıtım lansmanı devam ediyor. Lansmanda en fazla uyarı çeken oyunlardan olmasa da NBA 2K21, her zamanki gibi büyük bir kitle tarafından bekleniyor. Bu yılın sonbaharında çıkacak olan oyunun tanıtım videosunu altında bulunan bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin’de bugüne kadar 109 kişinin tutuklandığı PlusToken soruşturması geçtiğimiz gün Çinli yetkililerin büyük bir kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir