Anasayfa / Genel / Naughty Dog, The Last of Us Part II’den Yeni Bir Video Yayınladı

Naughty Dog, The Last of Us Part II’den Yeni Bir Video Yayınladı

The Last of Us II’nin geliştirme sürecinin perde arkasına geçen Naughty Dog, son videosunda oynanış için tasarım seçimleri hakkında konuştu. Ellie seçili olduktan sonra geliştirme ekibi, oyuncunun gerçekten Ellie’nin ayakkabılarının içindeymiş gibi hissetmesini istedi.

Ellie, Joel’dan daha çevik olduğundan zıplamak ve yüzüstü ilerlemek gibi yeni işlevler açılıyor. Zıplamak, daha yüksek bir zemine erişmek için kullanılabilir; yüzüstü ilerleme pozisyonunda ise silahlar ve işçilik mevcut. Temel oyun, koşullar göz önüne alındığında oyuncuyu zorlamaya odaklı. Ellie’nin karşı karşıya olduğu çeşitli tehditler ve sahip olduğu araçlar dikkate alındığında bunun nasıl olduğunu görmek ilginç.

İşte Naughty Dog tarafından yayınlanan video:

The Last of Us Part II, 19 Haziran’da PS4’te oynanabilecek. Ellie’nin karşılaşacağı bazı zorluklar, paylaşılan videodan anlaşılabiliyor. Bilgilerin sızdırıldığı ve oyuncularda hayal kırıklığı yaratan oyun hakkında yeni gelişmelerin yaşanıp yaşanmayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Hakkında admin

Check Also

Microsoft'tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft’tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft, Xbox kullanıcıları için Black Friday indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında birçok oyun indirime girerken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir