Anasayfa / Genel / Mortal Kombat 11’in Yeni Ek Paketi ‘Kombat Pack 3’, 4 Yeni Karakterle Birlikte Gelebilir

Mortal Kombat 11’in Yeni Ek Paketi ‘Kombat Pack 3’, 4 Yeni Karakterle Birlikte Gelebilir

Oyun dünyasının en uzun soluklu serilerinden biri olan Mortal Kombat‘in son oyunu Mortal Kombat 11, ek paketler almaya devam ediyor. En son duyurulan ‘Kombat Pack 3′ ile de oyuna 4 yeni karakterin ekleneceği söyleniyor. Hem gelen DLC’de 4 yeni karakterin yanı sıra, önceki oyunlarda yer alan 3 şahsiyet de Mortal Kombat 11’e gelecek.

Geçtiğimiz ay yayınlanan ‘Aftermath‘ DLC’si ile oyuna, RoboCop, Sheeva ve Fujin oynanabilir karakterler olarak eklenmişti. NetherRealms Studios‘un Aftermath ardındaki duyurduğu Kombat Pack 3 ile de oyuna John Wick, Deathstroke, Michael Myers ve Doom Slayer gibi karakterlerin eklenebileceği düşünülüyordu. Lakin bir Reddit kullanıcısının paylaştığı ‘sızıntılara’ göre bu isimlerden hiçbirisi Mortal Kombat 11’e Kombat Pack 3 ile gelmeyecek.

Kombat Pack 3, üç erkek ve bir kadın kişilik içerecek:

Reddit üstünde anonim bir kullanıcının verdiği bilgilerde oyuna gelmeyecek karakterler yer alırken, kesin olarak hangi karakterlerin ekleneceği bilgisi ise demin paylaşılmamış durumda. Fakat yapılan bilgilendirmeye tarafından Mortal Kombat 11’e 3 adet erkek Mortal Kombat karakteri eklenecek. Bu 3 erkek karakterin yanı sıra bir adet de kadın ‘misafir’ şahsiyet oyuna geliyor olacak. Keza sızdırılan bilgilere tarafından bu 3 erkek karakterden biri isteksizce de olsa başına fena şeyler gelmiş ve kendini olayların ortasında bulmuş birisi olacak. Bu bahşedilen ipucuna göre gelecek olan erkek karakterlerden birinin Mortal Kombat 9’da Earthrealm istilası esnasında polis olan Stryker olabileceği düşünülüyor.

Öteki gelecek olan karakterlere yönelik tahminler ise Reptile ve Mortal Kombat 10‘un DLC’sinde bulunan Bo’ Rai Cho olabileceği yönünde. Son olarak kadın karaktere baktığımızda, gerçekten tahmin yapması güç bir durumla karşılaşıyoruz. Ama Aftermath ile gelen RoboCop’un peşinde büyük bir kesim, yine 90’ların televizyon kuşağına damgasını vuran Savaşçı Prenses Zeyna‘nın oynanabilir şahsiyet olarak Mortal Kombat 11’e gelmesini istediklerini belirtiyor.

Hakkında admin

Check Also

PlayStation 5'in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

PlayStation 5’in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5‘i 12 Kasım tarihinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir