Anasayfa / Genel / Minecraft Earth, Bazı Android Cihazlardan Desteğini Çekiyor

Minecraft Earth, Bazı Android Cihazlardan Desteğini Çekiyor

Mojang Studios kadar geliştirilen ve Xbox Game Studios göre yayınlanan artırılmış gerçeklik (AR) oyunu Minecraft Earth, 1 Ağustos 2020 tarihinden geçerli edinmek üzere kayıtlı 32 bit Android cihazlarla bundan böyle uyumlu olmayacak. Bunun nedeni hakkında resmi bir izah etme yapılmazken Minecraft’ın resmi internet sitesinde, oyun içerisinde yapılan alışverişlerin hepsinin, durumdan etkilenen oyunculara iade edileceği açıklandı.

Kesilen destekten etkilenen oyuncular, Minecraft Earth’ü uyumlu bir cihazda oynamaya karar verirlerse oyuncuların oyundaki ilerlemeleri ve eşya listesi kendi hesaplarına emrindeki kalacak. Minecraft Earth oynamak istiyorsanız AR desteğine sahip ve altında listelenen cihazlar haricinde bir cihaza ihtiyacınız var. 

Minecraft Earth’ü desteklemeyen cihazların listesi:

Minecraft Earth

Blackshark Shark 1S Google Pixel Google Pixel XL Huawei Nexus 6P LG Nexus 5X LG LG G6 LG Q6 Motorola Moto g(6) Samsung Galaxy TabS3 Samsung Galaxy J5 Samsung Galaxy A8[2018) Samsung Galaxy J7 Samsung Galaxy Fold Samsung Galaxy Fold 5G Samsung Galaxy J5 Pro Xiaomi Redmi Note 7 Pro LG Q8 Motorola Moto G7 Play Motorola Moto G5S Plus Samsung Galaxy A3 Samsung Galaxy A6 Samsung Galaxy A7

Cihazınızın AR desteği olup olmadığını bilmiyorsanız keza iOS hem de Android cihazların yer aldığı AR destekli telefonlar listesini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Minecraft Earth için v0.20.0 güncellemesi geçen hafta yayınlanmıştı. Güncelleme; 4. Sezon, Destansı Macera Kristalleri ve gölge iyileştirmeleri dâhil oyuna böylece çok buluş getirdi.

Hakkında admin

Check Also

Marvel Evreninde Geçecek Fantastik Dörtlü Filmi Geliyor: Oyuncuları, Konusu ve Çıkış Tarihi

Marvel Evreninde Geçecek Fantastik Dörtlü Filmi Geliyor: Oyuncuları, Konusu ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz yıl Yenilmezler serisinin Endgame filmiyle bir dönemi kapatmasıyla birlikte Marvel hayranları yeni teoriler üretmeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir