Anasayfa / Genel / Microsoft Launcher V6 Beta, İki Yeni Özellik ile Birlikte Yayınlandı

Microsoft Launcher V6 Beta, İki Yeni Özellik ile Birlikte Yayınlandı

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft’un Android telefon kullanıcılarına sunduğu popüler başlatıcı uygulaması Microsoft Launcher’ın iki yeni özelliğini gün yüzüne çıkaran V6 beta sürümü yayınlandı.

Microsoft Launcher’a gelen yeni özelliklerden ilki, yatay mod desteği. Bildiğiniz gibi akıllı telefonlarda pek fazla uygulama yatay modda kullanılabiliyor ancak bir takım telefonlarda asıl ekran yatay modda kullanılamıyor. Microsoft Launcher’ın son beta sürümü, başlatıcının belli başlı ekran dahil ayrıntılı bir yatay mod desteği sunacağını gösteriyor.

Microsoft Launcher’a yatay modu böyle görünüyor

Microsoft Launcher

Microsoft Launcher V6 için yayınlanan yeni beta sürümündeki ikinci özellik ise neredeyse tümüyle yenilenen akıntı bölümü. Bu bölüm, Microsoft hizmetlerinden gelen en son bilgilerin kontrolünü ve haberlerin takip edilmesini sağlıyor. Sızıntı bölümünü değiştiren Microsoft, artık bu bölümün klasörlenmesine ve kilitlenmesine imkan yanıyor.

Microsoft Launcher

Microsoft, Launcher uygulamasının yeni sürümü için ocak ayı içerisinde bir ön izleme sürümü yayınladı. Yayınlanan bu sürüm, sizlere henüz anlattığımız özellikleri ve hatta daha da fazlasını içeriyordu. Yayınlanan beta sürüm, bu özelliklerin Microsoft Launcher V6 ile gelebileceğinin büyük bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Oysa nihai sonucu görebilmemiz için istikrarlı sürümün yayınlanmasını beklemek gerekiyor.

Sizler de Microsoft Launcher uygulamasına gelen yeni özellikleri hemen deneme edebilirsiniz. Bunu olabilmek için Google Play Store yoluyla Microsoft Launcher’ın mağaza sayfasına ulaşın ve beta sürüm ile ilgili bölümü bulun. Arkasında da “Katıl” yazar butona dokunun ve Microsoft Launcher’ın son beta sürümünü kullanmaya başlayın. Oysa bu sürümün kararlı olmadığını ve çeşitli sorunlar yaşayabileceğinizi unutmayın.

Hakkında admin

Check Also

ABD'dekine Benzer Bir Monolit, Bu Sefer Romanya'da Ortaya Çıktı

ABD’dekine Benzer Bir Monolit, Bu Sefer Romanya’da Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz hafta sizlere aktardığımız biz haberimizde, ABD’nin Utah eyaletindeki çorak bir arazide monolit bulunduğundan bahsetmiştik. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir