Anasayfa / Genel / Microsoft Flight Simulator ’a Eklenecek Yenilikler Belli Oldu

Microsoft Flight Simulator ’a Eklenecek Yenilikler Belli Oldu

Microsoft Flight Simulator ’ın geliştiricisi Asobo Studios, oyun için yeni bir geliştirici güncellemesi yayınladı. Bu haftanın güncellemesi, oyunun Alpha 4 sürümü için test edilen yamanın son aşamada olduğunu bizlere söylüyor. Geliştiriciler, keza öyle fazla yeniliği ve özelliği beraberinde getirecek olan iki bambaşka güncellemeyi de önümüzdeki günlerde yayınlamayı planlıyorlar.

Bu güncellemelerden NAVBLUE 25 Haziran ’da, FlightAware ise 2 Temmuz tarihinde yayınlanacak. Güncellemelerin neler sunduğunu merak edenler için NAVBLUE; uçuş planlama, uçak performansı, uçuş veri analizi, havacılık çizelgeleri, mürettebat planlama ve daha fazlasını sunan, reel dünyada pilotlar kadar kullanılan bir yazılım olarak biliniyor.

Microsoft Flight Simulator

öte yandan FlightAware, dünyanın dört bir yandaki özel ve ticari uçaklar için ücretsiz uçuş takibi sunan bir web sitesi ve mobil başvuru olarak biliniyor. Bu noktada FligtAware, oyuna entegre edilen bir başka gerçek dünya yazılımı olacak.

Microsoft Flight Simulator ’ın Alpha 4 güncellemesi 12 Haziran ’da başlatılmış ve oyunu 1.4.2.0 yapısına yükseltmişti. Bu güncelleme, pat diye fazla kusur düzeltmesinin yanı sıra yeni içerikleri de beraberinde getirdi. Alpha 4 ile oyunun genelindeki en manâlı değişikliklerden biri, oyundaki bütün uçaklara eklenen uçuş modeli güncellemeleriydi.

Microsoft Flight Simulator sistem gereksinimleri:

Geçtiğimiz haftalarda sistem gereksinimleri açıklanan Microsoft Flight Simulator ’da asgari donanım olarak NVIDIA GeForce GTX 770 veya AMD Radeon RX 570 ekran kartına ihtiyaç duyuluyor. Oyundan keyif olmak ve gerçekçi grafikleri tutmak isteyen oyuncuların ise NVIDIA GeForce RTX 2080 ya da AMD Radeon VII gibi daha dinç kartlara yönelmeleri öğüt ediliyor.

Hem oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızda 150 GB kullanılabilir depolama alanına ihtiyaç duyulduğunu da belirtelim. Microsoft Flight Simulator 2020, bu yılın ilerleyen dönemlerinde PC ve Xbox One platformları için çıkış yapacak. Oyunun çıkış tarihi için demin net bir izah etme yok ama yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Hakkında admin

Check Also

Türkiye'de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

Türkiye’de Gönüllü Olacak 550 Kişiye Koronavirüs Aşısı Uygulanacak

2020 yılının bir numaralı gündem maddesi olan koronavirüs salgını, olağan hayatımızı tümüyle değiştirdi. Uzmanlar, bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir