Anasayfa / Genel / Mass Effect Trilogy, EA Play’de Yer Almayacak

Mass Effect Trilogy, EA Play’de Yer Almayacak

Electronic Arts, 18 Haziran’da EA Play dijital etkinliğine hazırlanmayı sürdürürken oyuncular bir süredir EA’in PS5 ve Xbox Series X için gösterebileceği oyunlar hakkında söylentileri tartışmayı sürdürüyorlar. öte yandan bugün yayınlanan bir habere bakılırsa sunumda yer alması beklenen oyunlardan birisi oyuncuları üzecek.

Mass Effect Trilogy Remastered’ın geliştirildiği fakat EA Play’de gösterilmeyeceği söyleniyor. Bunun nedeni veya oyunun ne zaman ortaya çıkacağı bilinmiyor. Haberin sahibi Venture Beat’ten Jeff Grubb, konu hakkındaki tweet’inde belirli bir bilgi olmadığını oysa oyunun önümüzdeki hafta yapılacak EA Play’de duyurulmamasının ‘güçlü bir olasılık‘ olduğunu söyledi. Grubb, üçlemenin geleceğini oysa EA etkinliğinin odağında olmayacağını sözlerine ekledi.

EA’in grafiklere odaklanacağı düşünülüyor:

Mass Effect Trilogy

Grubb iddiasını destekleyecek bir kanıt sunmasa da meselenin nedenlerine dair us yürütülebilir. EA’in önümüzdeki hafta yapılacak etkinlikte PS5 ve Xbox Series X grafiklerini vitrine çıkarak oyunları tercih edeceği düşünülürse Mass Efect Trilogy’nin gücünün burada yatmadığı söylenebilir. öte yandan EA, Mass Effect Trilogy’nin duyurusunu az önce hazır olmayan yeni bir Mass Effect oyununun ortaya çıkışıyla çakıştırmak istiyor olabilir. Şayet de en kolay izah etme, EA’in öteki harika oyunlarını sergileyecek olmasıdır.

Doğrusunu anlatmak gerekirse Mass Effect Trilogy Remastered az önce devlete ait olarak duyurulmuş yok. Oyunun yalnızca geliştirilme aşamasında olduğu geçen ay Grubb kadar dile getirilmişti. Haberin kaynağı, mayıs ayının başlarında ortaya çıkan bir EA finans raporuydu ve bu raporda bir HD Remaster‘ın yapılmakta olduğu söyleniyordu. Raporda hangi oyunun geliştirilmekte olduğu belirtilmese de Grubb’a tarafından bu kuşkusuz Mass Effect Trilogy’ydi.

Mass Effect

Daha yakın bir zamanda Game Reactor, Mass Effect Trilogy Remastered’ın bu yılın tatil döneminde yayınlanacağını yazmıştı. Game Reactor’ın kaynağı, şirketin içindendi fakat haber doğrulanmamıştı. Dolayısıyla Mass Effect Trilogy’nin durumu az önce karara bağlanmış görünmüyor.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir