Anasayfa / Genel / Marvel, Uçuk Kişilik Deadpool’u Aile Dostu Karaktere Dönüştürmek İstiyor

Marvel, Uçuk Kişilik Deadpool’u Aile Dostu Karaktere Dönüştürmek İstiyor

Deadpool hayranları, Disney ’in 71 milyar doları aşkın bir layık karşılığında 21st Century Fox‘u satın almasının arkasından hem sevinmiş ayrıca de endişelenmişti. Bildiğiniz üzere bu anlaşma ile kökeni Marvel Comics olan X-Men karakterlerinin fikri mülkiyet hakları tekrar Marvel Studios ’a geçmişti. Haliyle mutant dostlarımızın Marvel Sinematik Evreni ’ne (MCU) adım atmasının önünde hiçbir engel kalmadı. Bu tam olarak, X-Men hayranlarını sevindiren ama Deadpool hayranlarını endişelendiren kısım.

Marvel, Ryan Reynolds ’ın yaşam verdiği anti-süper kahraman karakterini MCU ’nun bir parçası gerçekleştirmek ve daha geniş kitlelere yaymak için Deadpool ’u daha ‘aile dostu ’ bir havaya sokabilir. Geçtiğimiz şubat ayında yaptığımız haberde, stüdyonun R-Rated (18+) olmayan bir Deadpool filmi vizyona sokmayı planladığını sizlerle paylaşmıştık. 

Deadpool, üçüncü solo filminden önce öteki MCU yapımlarında karşımıza çıkabilir

deadpool 3

Justice League Unlimited ve X-Men: Nation X dahil edinmek üzere sayısız çizgi romanda imzası yer alan Amerikalı yazan Grace Randolph, YouTube kanalında paylaştığı son videosunda, Wade Wilson’un, nam-ı öteki Deadpool ’un üçüncü solo filminden önce öteki MCU projelerinde görünebileceğine inanıyor. Bu da, Deadpool’un 18+ ’dan 13+ bir karaktere dönüşeceği anlamına geliyor. 

Marvel Studios Başkanı Kevin Feige, Deadpool ’u MCU ’ya dahil ederken hiçbir şeyi başkalaşmak istemediğini söylemişti, ama bu zamana kadarki söylentiler ve MCU ’nun mevcut yapısı, Disney’in üçüncü devam filmini sinematik evrendeki diğer yapımlar gibi ‘bir aile filmi ’ olarak geliştirebilme ihtimalinin fazla adaleli olduğuna göze çarpan ediyor. 

deadpool MCU

Tim Miller ’ın yönetmenliğini yaptığı Deadpool serisi, 18 yaşından küçük çocukların izlemesinin yasak olduğu ilk iki filmi ile toplamda 1,6 milyar dolardan pozitif gişe hasılatı elde etmişti. Disney, Deadpool 3 ’ün öteki MCU filmleri gibi milyar dolar barajını aşmasını sağlamak için 18+ unsurlarını muhtemel olduğu kadar minimize etmek isteyebilir. 

Hakkında admin

Check Also

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft, çeyrek sonuçlarını açıkladığı sırada iki yaklaşan iki önemli oyunu hakkında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir