Anasayfa / Genel / Marvel ’s Spider-Man’in PlayStation Plus’ta Bedava Olacağı İddia Edildi

Marvel ’s Spider-Man’in PlayStation Plus’ta Bedava Olacağı İddia Edildi

PlayStation, kullanıcılarına PlayStation Plus adında bir hizmet sunuyor. Açıklanmış bir vergi karşılığında bu hizmetlerden yararlanan kullanıcılara, her ay birkaç oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Geçtiğimiz ay Cities: Skylines ve Farming Simulator 19’u kullanıcılarına bedava şekilde sunan PlayStation, bu ay ücretsiz oluşturacağı oyunları demin açıklamadı fakat ortada bazı söylentiler bulunuyor.

Haziran ayında bedava olacak sunulacak oyunlar demin açıklanmamış olduğu hâlde ortaya meydana çıkan söylentilerden dolayı bazı kullanıcılar Marvel’s Spider-Man’in bedava olmasını bekliyor. Bu iddianın görünme sebebiyse bir Reddit kullanıcısının paylaştığı görüş. PlayStation Plus üyesi bir konsol kullanıcısı, mağazada gezinirken Marvel’s Spider-Man’in yanında PlayStation Plus etiketiyle birlikte ücretsiz işareti fark etti. Bu görüntüyü Reddit platformunda paylaşan kullanıcı, kısa sürede çoğu kişiye ulaşmış oldu. sonradan birçok kişide daha aynı olayın meydana gelmesi PlayStation Plus kullanıcılarını heyecanlandırdı.

Oyun, sıklıkla karşılaşılan bir hatadan dolayı ücretsiz gözükmüş olabilir:

Spider Man

Şu noktada üzülerek belirtiyoruz ki bu söylentilerin tamamı bir hatadan kaynaklanıyor olabilir. Daha önce de sıklıkla rastladığımız bu hata nedeniyle bir takım oyunlar bedava gibi görünüyor ama gerçekten durum pek olmuyor. Belirttiğimiz gibi bu hataya PlayStation kullanıcıları arasında çok artı rastlanıyor; bu yüzden de Marvel’s Spider-Man’in ücretsiz olacağı şu an kesin yok.

Aslına bakarsanız Sony, ara sıra kullanıcılarını memnun etmek adına yüksek seviyeli oyunlardan birini özellikle de yaz aylarında ücretsiz hâle getirebiliyor. Şimdilik bir kusur gibi gözükse de Marvel’s Spider-Man Sony kadar bedava olarak PlayStation Plus kullanıcılarına sunulabilir. En azından PlayStation Plus kullanıcıları, umutlarını kaybetmemek adına şimdilik buna inanıyor diyebiliriz.

Az Önce PlayStation Plus’ta haziran ayında ücretsiz olacak oyunlar kayıtlı değil. Önümüzdeki hafta içerisinde açıklanması beklenen oyunlar paylaşıldığı süre sizleri bilgilendireceğiz.

Hakkında admin

Check Also

NVIDIA GeForce RTX 3070’in 3DMark Performansı Ortaya Çıktı

NVIDIA GeForce RTX 3070’in 3DMark Performansı Ortaya Çıktı

8nm Ampere GA104 tabanlı NVIDIA GeForce RTX 3070 kart, GeForce RTX 2080 Ti’dan biraz daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir