Anasayfa / Genel / Marvel ’s Avengers Oyunundan, Avengers’sız Dünyayı Gösteren Yeni Fragman Geldi

Marvel ’s Avengers Oyunundan, Avengers’sız Dünyayı Gösteren Yeni Fragman Geldi

Square Enix ve Crystal Dynamics göre geliştirilen Marvel ’s Avengers oyunu daha şimdiden pek fazla kişinin takip listesinde yer alıyor. Bilgisayarlara, konsollara ve Google Stadia ’ya gelecek olan oyun için yeni bir fragman yayınlandı.

Yapımda anlatılacak hikâyeyi genel hatlarıyla öğrendiğimiz fragmanda, oyunun baş kötüsü MODOK ’u ilk defa görüyoruz. Yapımda olacağını bildiğimiz Hulk ’ın düşmanlarından Abonmination ’a ilave olarak bir başka Hulk kötüsü daha karşımıza çıkıyor.

Avengers ekibi olmayan bir dünya:

leader

Yapımda başlıca karakterlerden birinin Pakistan asıllı Müslüman süper kahraman Kamala Khan olduğunu biliyoruz. Çizgi romanlarda okurların beğenisini kazanan kişilik, yeni oyunda da ekibin yeniden toplanmasına önayak olacak.

Her Tarafta toplanması diyoruz zira bu dünyada bizim kahraman ekibimiz yok. Avengers ekibi, bir zaman önce dağılmış ve AIM adlı örgüt, dünyayı çoktan kendi yönetimine almış durumda. Kahramanlarımızsa insanların gözünde birer suçlu olarak gözüküyor.

Hikâyeyi bir şahsiyet, Kamala Khan ’ı AIM ’e ikna etmek için anlatırken dinliyoruz. sonra gördüğümüz üzere bu karakter, Leader (Lider) adıyla bilinen bir Hulk kötüsü. Çoğunlukla daha yeşil olan bu Hulk düşmanı, reel adı Samuel Sterns olan ve Gama radyasyonu sebebiyle zekâsı almış yürümüş bir kötüdür. Videoda AIM ’in kendisini ‘tedavi’ etmiş olabileceğini görüyoruz.

avengers

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla ekip bir araya gelme meraklısı değil. Bruce Banner ile Tony Stark oldukça zıt düşüyor, hatta aralarında minik bir dövüş bile gerçekleşiyor. Oyunun resmi hikâyesine göre A-Day adı bahşedilen bir günde, Avengers ekibi yeni karargâhını Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor ’dan oluşan bir grupla tanıtırken bir patlama gerçekleşiyor. 

Bu olaydan daha sonra halkın gözünde suçlu konumuna gelen takım kendini feshetme kararı alıyor. Beş sene sonrasındaysa dünya bir kere daha kahramanlara gereklilik duyuyor. Bir geç kalma olmazsa yeni Marvel ’s Avengers oyunu 3 Eylül ’de bilgisayar, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X ve Google Stadia ’da yayınlanacak. O zamana kadar fragmanlarla yetinmemiz gerekecek.

İşte yayınlanan yeni Marvel ’s Avengers fragmanı:

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

E Ink, 2016 yılının mayıs ayında yeni bir teknolojisini tanıtmıştı. Şirketin elektrikli mürekkep dünyasında çığır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir