Anasayfa / Genel / Marvel ’ın Hawkeye Dizisinin Geliştirme İsmi Muhakkak Oldu

Marvel ’ın Hawkeye Dizisinin Geliştirme İsmi Muhakkak Oldu

Marvel yapımları, televizyon ve sinemada da çizgi romanlarda izlediğine benzer bir yol izliyor. Karakterlerin hikâyeleri öbür yapımlarda kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kendi filmine sahip olmayan tek orijinal yenilmezler üyesi olan Hawkeye, Disney+ ekranlarında kendi dizisine kavuşacak. 

Yeni Hawkeye dizisi, ikinci Hawkeye olan Kate Bishop ’ı da görmemizi sağlayacak. Dizinin yapım aşamasında kullanılan ismi de ortaya çıktı. Yapımcılar, diziye ABD ’de yapılacak çekimler süresince ‘Anchor Point’ adını verecekler. 

Dizinin çekimlerdeki adı Anchor Point oldu:

hawkeye

Anchor Point ismi ilk ilk önce çok amaç açıklama etmese de karakteri düşündüğümüzde fazla da şaşılacak değil. Anchor Point veya çapa noktası, kirişin ideal ve isabetli atış için nereye değin çekilmesi gerektiğini bildiren bir nokta. Dahası, 2017 yılında Kelly Thompson tarafından hazırlanan ilk Hawkeye cildinin adı da Anchor Point’ti. 

Diziyle ilgili bildiklerimize bakacak olursak, 2019 San Diego Comic Con ’da Jeremy Renner, dizide Kate Bishop ’ı göreceğimizi doğrulamıştı. Çizgi romanlarda Hawkeye unvanı, Clint Barton ’ın yokluğunda Kate Bishop ’a geçmişti.

Disney+ ekranları için birden artı Marvel dizisi hazırlandığını biliyoruz. The Falcon and The Winter Soldier ve WandaVision gibi diziler, koronavirüs salgını nedeniyle gecikmelerle karşılaşmıştı. Hawkeye ’ın yapımlarının bu eylülde başlaması bekleniyordu.

Kate Bishop kim olacak?

hawkeye

Daha önce yapılan açıklamalara baktığımızda, Marvel ’ın Kate Bishop rolü için gözünü Hailee Steinfeld ismine çevirmiş durumda olduğunu görüyoruz. Prodüksiyon süreci yaklaştıkça oyuncular da belirlenmiş olacaktır. Steinfeld ise bu konuda çok artı veri vermeyecek talimat yaptı. Sorulara genelde kendisini müziğe adadığını söyleyerek cevap verdi.

Marvel ’ın güncellenen takviminde karşımıza gelecek olan ilk üretim, 6 Kasım ’da vizyona girecek olan Black Widow olacak. Onu 2021 ’de Eternals, Shang-Chi and the Legends of the Ten Rings, Spider-Man: 3 peşine düşüp takip edecek. 

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Dünyanın En Hızlı Mobil İnternetine Sahip Operatörleri Açıklandı

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli telekomünikasyon operatörü Etisalat, Ookla tarafından dünyanın en hızlı mobil operatörü ilan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir