Anasayfa / Genel / Makyajlı Bentley Bentayga’nın Görüntüleri Ortaya Çıktı

Makyajlı Bentley Bentayga’nın Görüntüleri Ortaya Çıktı

Lüks araba sektöründe kendini kanıtlamayı başarmış şirketlerden biri olan Bentley, geçtiğimiz günlerde crossover modeli Bentayga’nın satışının 20 bin barajını geçmesini kutlamıştı. Şirket şimdiyse Bentayga’da ortaya çıkan sorunlarla boğuşuyor. Üretilen modellerin yaklaşık olarak %25’lik kısmı yakacak pompasında oluşan kronik bir sorundan dolayı geri çağırıldı. 

2016’dan beri satışta olan Bentley Bentayga, 4 yıllık bir serüvenden sonra orta yaş makyajına hazırlanıyor. Makyajlanacak Bentayga’nın, eski modelin satış rakamlarına ulaşması bekleniyor. Günde 14 adet satan Bentley Bentayga’nın yerini alması beklenen makyajlı Bentayga, şirket tarafından az önce resmi olarak tanıtılmış yok ama aracın bir takım tanıtım fotoğrafları gün yüzüne çıktı. 

Makyajlı Bentayga’nın ortaya çıkan görüntüleri:

Makyajlı Bentayga

Şimdilik ortaya meydana çıkan görseller, aracın dış tasarımının ciddi bir değişikliğe uğramayacağını dikkat çekici ediyor. Daha Aşağı ızgaranın hâlihazırda satışta olan Bentayga’ya tarafından bir arz daha büyük tasarlanması göze çarpıyor.

Keza vasıta, yeni bileşik jant tasarımını da bünyesinde barındırıyor. Çok pozitif değişikliğin göz çarpmadığı makyajlı Bentayga, yeni hava girişleri ve tamamen yenilenmiş sis farlarıyla bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Lüks araçlarda olmazsa olmaz hâline gelen ziyafet sisteminde yapılan ebat değişikliği, aracın içine göz atıldığında ilk muhabere değişikliklerden biri. Demin kesinleşen bir şey olmasa da makyajlı Bentayga’nın Volkswagen Group ’un tasarladığı MIB3 misafir etme sistemiyle kullanıcılarının karşısına çıkacağı iddia ediliyor. Keza Bentayga, bu makyajla birlikte tam anlamıyla dijital bir gösterge paneline sahip olmuş olacak.

makyajlı Bentayga

Makyajlı Bentayga’nın lansman tarihi demin açıklanmamış olsa da tarih hakkında iddialar bulunuyor. Önümüzdeki hafta gerçekleşmesi beklenen lansmanla alakalı yeni bilgiler ortaya çıktığında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Hakkında admin

Check Also

'Dışkı Nakli' Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

‘Dışkı Nakli’ Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

Farklı üniversitelerde çalışmalarını sürdüren bir grup bilim insanı, yaşlanmayla ilgili oldukça ilginç bir çalışma yaptılar. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir