Anasayfa / Genel / Madden NFL 21’in Yeni 4K Görüntüleri Ortaya Çıktı

Madden NFL 21’in Yeni 4K Görüntüleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz ay Electronic Arts tarafından tanıtılan ve birkaç gün önce birincil oynanış videosu yayınlanan Madden NFL 21‘den yeni haberler gelmeye devam ediyor. EA Tiburon kadar geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanacak olan Madden NFL 21, oynanış videosundaki grafikleri ile oyunu bekleyen hayranları oldukça heyecanlandırmıştı.

Bugün yeniden Electronic Arts kadar Madden NFL 21’in yeni tür konsollardaki gücünü gösterebilmek için yeni 4K oyun için görüntülerini yayınladı. Her ne değin bir takım oyuncular bu yayınlanan görüntülerin bir ara sahneden gücenmiş olabileceğini düşünse de Electronic Arts, paylaştıkları ekran görüntülerinin hakiki oynanış anından alındığını bahis ediyor. 

Paylaşılan görüntülerin detaylarına yakından bakalım:

Madden NFL 21

EA tarafından paylaşılan 4K görüntülerin ilkinde bizleri Tampa Bay Buccaneers takımının Quarterback‘i Tom Brady karşılıyor. Görüntünün açısınından dolayı bunun oynanılabilir bir açı olmadığı düşünülse de, EA bu görüntünün oynanış anından alındığı konusunda ısrarcı. Ama ara sahne ya da oynanış olması farketmeksizin, detayların ve grafiklerin oldukça hoş durduğunu söylemekte avantaj var. Bilhassa yağmur altında ıslanan dokular ve ışık yansımaları aşırı gerçekçi bir şekilde yansıtılmış durumda. 

Madden NFL 21

Paylaşılan bir öteki görüntüdeyse bizleri Green Bay Packers takımından DaVante Adams‘ın tribünlere yaklaşma hatıra karşılıyor. Bu senaryoda Tom Bray’nin bulunduğu etraf aksine gündüz vakti ve güneş ışığının olduğu bir sahne kullanılmış. Bu görselde de güneş ışığının doğal yansımalarının keza DaVante Adams’ın teninde keza de kaskında bir şekilde işlendiği görülebiliyor.

Son olarak bizleri Baltimore Ravens takımının MVP oyuncusu, keza oyunun kapak yüzü olan Lamar Jackson karşılıyor. Lamar Jackson’ın sayıya koştuğu bu görsel itiraf etmek icabında oyun içi ekran görüntüsüne en fazla eş görsel olarak karşımıza çıkıyor. yine de, çim saha üstünde uygulanan detaylar ve gölgelendirmeler epeyce realist ve hoş görünüyor. Fakat bu görseller, ne eyvah ki 11’e 11’lik takımların karşılaşacağı aksiyon içeren sahnelerin ve özellikle animasyonların ne denli kaliteli olacağı hakkında bir hafıza veremiyor. Büyük bir kesim, Madden oyunlarının yıllardır çektiği animasyon yönünden sıkıntıların, sadece oyunun grafik detayları arttırılarak açılmış olabileceğini düşünmüyor.

Hakkında admin

Check Also

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam’in her sene düzenli olarak yaptığı indirimler, ülkemiz dahil tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. PC …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir