Anasayfa / Genel / Lucifer, Altıncı ve Son Sezonu İçin Netflix ’ten Resmi Onay Aldı

Lucifer, Altıncı ve Son Sezonu İçin Netflix ’ten Resmi Onay Aldı

Lucifer dizisinin takipçileri kadar uzun süredir merakla beklenen haber sonunda geldi ve dizinin yeni bölümlerle Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacağı açıklandı. Lucifer ’ın devlete ait Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruyla beraber ortaya meydana çıkan haber, o kadar çok etkileşim almayı başardı oysa takipçiler için can sıkıcı bir detay da paylaşıldı. Yakın vakit içinde Netflix üzerinden yayında olacak dizinin 6. sezonunun final sezonu olacağı da belirtildi.

Hatırlayanların bileceği gibi iptal edilmeden önce 3 sene baştan başa Fox ekranlarından izleyiciyle buluşan dizi, 2018 yılında 4. sezonuyla birlikte Netflix’e transfer olmuştu. 4. sezonu Netflix üzerinden yayınlanan Lucifer için 5. sezon anlaşmaları da tamamlanmış fakat yayınlama tarihi ertelenmişti.  6. sezonun final sezonu olacağı geçen seneden beri zaman zaman dile getirilen bir bilgiydi fakat hemen şimdi devlete ait bir yorumlama üretilmiş değildi. Salı günü Twitter yoluyla yapılan yeni sezon duyurusunda bunun final sezonu olduğu da netlik kazanmış oldu.

Yeni sezonla ilgili hemen şimdi çok fazla data verilmedi:

Gelen final sezonu haberinin ardındaki kısa bir video yayınlanmış olsa da az önce fazla artı detaylar verilmediğini de söylememiz gerek. Şu lahza için 6. sezonun kaç bölüm hâlinde yayınlanacağına dair bir data de bulunmuyor. Dizinin 1. sezonunun 13 birim, 2. sezonunun 18 bölüm, 3. sezonunun 26 bölüm, 4. sezonunun 10 bölüm, 5. sezonununsa 16 birim olduğu biliniyor.

Tom Ellis ’in yaşam verdiği kişilik olan Lucifer etrafındaki olayları anlatan dizinin konusu suçluları devirmek amacıyla LAPD ile ortaklaşa çalışan baş karakterimize odaklanıyor. Bunun yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda Lauren German, Kevin Alejandro, Scarlett Estevez, Rachael Harris gibi isimler de yer alıyor. Beklenen 5. sezon yayın tarihini 21 Ağustos olarak ifade eden Netflix ’in bu duyurusu üzerine heyecanlı bekleyiş sürüyor.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir