Anasayfa / Genel / Lord Of The Rings Online Oyuncuları, Vefat Eden Sir Ian Holm İçin Bir Araya Geldi

Lord Of The Rings Online Oyuncuları, Vefat Eden Sir Ian Holm İçin Bir Araya Geldi

Yönetmen Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Bilbo Baggins karakterine yaşam veren İngiliz aktör Sir Ian Holm, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmişti. Yüzüklerin Efendisi hayranları, Lord Of The Rings Online adlı çevrimiçi oyunda da ünlü aktörü unutmadı.

Uzun zamandır parkinson hastalığı ile çaba eden 88 yaşındaki oyuncunun ölümü, hayranlarını içten üzdü. Lord Of The Rings Online’da yüzlerce oyuncu, Holmes’un hatırasını yaşatmak için büyük kutlama etkinliği düzenledi.

Lord Of The Rings Online’da, Sir Ian Holm anma etkinlikleri düzenlendi

lord of the rings online, sir ian holm

The Lord of the Rings Online’daki farklı sunucularda Holmes’un hayatını ve çalışmalarını anan aniden artı faaliyet düzenlendi. Evernight sunucusunda takriben 300 oyuncu, “Denizin Doğusundaki Son Sıcak Yuva” olarak tanımlanan Rivendell‘da bulunan Bilbo Baggins NPC’sini (oyunu olmayan karakter) ziyaret ederken, ilk Hobbit filmindeki macerasına ithafen Far Over The Misty Mountains Cold şarkısıyla saygı duruşunda bulundu.

lord of the rings online, sir ian holm anma

Bir öteki sunucu Laurelin’de de oyuncular, cücelerin The Hobbit: Lahza Unexpected Journey filminde Bilbo’nun gerisinde inleme tuttuğu sahneyi her yerde yenilenmek için Bag End‘deki evinde toplandı. Oyuncular, Bilbo’nun Bag End’deki eski evinde pipo içti ve müzik çaldı. Kimileri rolüne kendini pozitif kaptırarak yas sesleriyle şarkıya eşlik etti.

Ünlü aktör için Lord Of The Rings Online’da daha pozitif faaliyet planlanıyor. Fransız sunucusu Sirannon’da Celondim rıhtımlarına bir yürüyüş yapılacak. Bilbo, Yüzüklerin Efendisi destanının sonunda rıhtımdan Beyaz Gemi ile Ölümsüz Topraklara dürüst açılmıştı. Öteki yandan oyunun geliştiricileri de 23 Haziran’da Sir Ian Holm’un anısına Bilbo’s Birthday adlı bir etkinlik düzenleyeceklerini açıkladı.

Lord Of The Rings Online’da Sir Ian Holm anısına düzenlenen etkinliklerden birinin videosu:

Hakkında admin

Check Also

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft, çeyrek sonuçlarını açıkladığı sırada iki yaklaşan iki önemli oyunu hakkında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir