Anasayfa / Genel / LG Velvet’in Avrupa İçin Çıkış Tarihi Belirlenmiş Oldu

LG Velvet’in Avrupa İçin Çıkış Tarihi Belirlenmiş Oldu

Güney Koreli teknoloji devi LG, son yıllarda zeki telefon tarafında böylece de aydınlık bir performans sergilemiyor. Eski şaşaalı günlerine geri dönmek isteyen şirketin bu uğurda attığı adımlardan bir tanesi de LG Velvet olmuştu. LG, yeni telefonunun kullanıma sunulacağı alanları da genişletiyor.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin elinden çıkan son telefon olan Velvet, oldukça yakın bir süre içerisinde Avrupa ’da da çıkış yapacak. LG ’nin resmi İtalya internet sitesine göre Velvet, Haziran 2020 ’de Avrupa topraklarına bacak basacak.

LG Velvet Avrupa ’da

lg velvet

Şirketin bu sene içerisinde çıkardığı telefon, yukarıda da bahsettiğimiz gibi düşüşe geçtiği akıllı telefon piyasasında baştan canlanmak için yaptığı hamlelerden bir her birine. Snapdragon 765G işlemciye sahip olan telefon, orta segmentte yer alıyor.

LG Velvet, birkaç hafta önce belli başlı vatanı Güney Kore ’de çıkmıştı oysa şirketten, farklı ülkelerde de çıkış yapıp yapmayacağına dair herhangi bir tanımlama gelmemişti. Oysa İtalya sitesinde ortaya çıkan bilgiler Güney Kore dışarıya da çıkacağını gösteriyor. Cihaz, Avrupa ’da şu renk seçeneklerine sahip olacak; Sunset, Aurora White, Aurora Gray, Aurora Green.

lg velvet

LG Velvet ’in şu için diğer yakın ülkeler olan Fransa ve İspanya sitelerinde çıkmadığını da adapte etmek gerekiyor. Bunun sebebi İtalya sitesinde yaşanan bir problem de olabilir, cihazın pazara çıkışının İtalya ’dan başlayacak olması da olabilir. Eğer oysa Velvet, Avrupa ’da çıkış yaparsa yakın bir süre içerisinde ülkemizde de görebiliriz.

Peki, sizce LG, zeki telefon dünyasında eski günlerine dönebilir mi? LG Velvet, bu amaç için yerinde bir telefon mu? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Opera Mini, Android’de 500 Milyon İndirmeyi Aştı

Opera Mini, Android’de 500 Milyon İndirmeyi Aştı

Android işletim sistemi oldukça uzun zamandır kullanımda ve ondan öncesine kadar giden çok fazla uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir