Anasayfa / Genel / LG Smart TV ’lere Vodafone TV Desteği Geldi

LG Smart TV ’lere Vodafone TV Desteği Geldi

Vodafone göre piyasaya sürülen; 80 ’den artı yerli ve tanıdık olmayan televizyon kanalını zeki telefon, tablet bilgisayar, tarayıcı veya zeki televizyon üzerinden izleme imkânı sunan Vodafone TV, bundan böyle LG markalı akıllı televizyonlarda kullanılabilecek. 2018 ve 2019 model LG Smart TV ’lere eklenen Vodafone TV uygulaması, kullanıcılara çoğu fayda sunuyor.

Vodafone TV ’nin sunduğu bu avantajların başında 24 saate dek geri alma özelliği geliyor. Buna ek olarak 80 ’i aşkın televizyon kanalını; ayrıca film, dizi ve çizgi film gibi böylece fazla kategoride 4 binin üzerinde içeriği izleme imkânı da Vodafone TV ’nin avantajları aralarında yerini alıyor.

Vodafone TV ’de sunulan içerikler neler?

Vodafone TV

Kullanıcılar, Vodafone TV ’de FOX Life, FX, FOX Crime, National Geographic ve National Geographic Wild kanallarının en popüler dizi ve belgesellerini bulabiliyor. Buna ek olarak spor tutkunları için S Sport, İngiltere Premier Lig, Bundesliga, NBA ve Formula 1 gibi böylece fazla canlı spor yayını da Vodafone TV ’de bulunuyor.

Sinemalardan sonra platforma eklenen filmler ve Vodafone Red sponsorluğunda sahnelenen etkinliklerin yanı sıra kullanıcılar, ‘Kafa Doktoru’ ve ‘Eski Zamanlar’ gibi Vodafone TV ’ye özel yapımları da Vodafone TV üzerinden izleme imkânına sahip.

LG Smart TV ’lerin öne çıkan özellikleri, Vodafone TV ile birlikte kullanılabiliyor:

LG

LG, kullanıcıların akıllı televizyonlar için geliştirilen LG Smart TV arayüzü webOS ’u, hareket sensörlü Sihirli Kumanda ’yı ve Türkçe zeki ses algılama fonksiyonlarını Vodafone TV ile entegre bir şekilde kullanabileceklerini söylüyor.

Vodafone TV desteğine de kavuşan LG Smart TV ’ler hakkında daha artı veri almak ve modellere incelemek için buradaki bağlantıyı kullanabilir, bağlantıdan LG ’nin resmi internet sitesine ulaşabilirsiniz.  

Hakkında admin

Check Also

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

İnsanlığın uzayda kalıcı olarak attığı ilk adım olarak sayabileceğimiz Uluslararası Uzay İstasyonu, ilk olarak Kasım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir