Anasayfa / Genel / LG, Sinema Keyfini Yanında Taşımak İsteyenler İçin Yeni Mini Projektörünü Duyurdu

LG, Sinema Keyfini Yanında Taşımak İsteyenler İçin Yeni Mini Projektörünü Duyurdu

LG, yaz günlerini sinema keyfini istediği her yere götürmek isteyenler için CineBeam PH30N adlı yeni mini projektörünü tanıttı. Şirketin boyutuna kadar epeyce yaratıcı olan yeni projektörü, kullanıcılara kısa mesafeden dev ekran manzara keyfi sunuyor.

PH30N, LG’nin CineBeam projektör serisindeki yüksek fiyatlı CineBeam HU80KSW 4K ve HU85LA 4K gibi lazer projektöre tarafından daha mütevazı ve uygun fiyatlı bir cihaz olarak geldi. CineBeam PH30N 100 inçlik (254 cm) bir görüntüyü yalnızca 3 metre mesafeden bir ekrana veya duvara yansıtabiliyor.

LG CineBeam PH30N, portatif ve yerinde fiyatlı bir mahsul olarak öne çıkıyor

LG CineBeam PH30N

CineBeam PH30N, Ultra HD çözünürlük yerine 1280×720 HD çözünürlük sunuyor ve 250 ANSI lümen gibi makul bir parlaklık vadediyor. LED ışık kaynağının arkasındaki lamba, 30.000 saate dek uygulama ömrü vadediyor. Yani günde 8 saat kullansanız bile 10 yıla dek dayanabiliyor.

LG CineBeam PH30N

PH30N, taşınabilir bir projektör olmanın hakkını veriyor. Aygıt yalnızca 12,7 cm uzunluğunda ve genişliğinde. Ağırlığı ise takriben 450 gram. Yani çantanıza atıp arkadaşlarınızla istediğiniz yerde film izlemek için ideal. LG, projektördeki dahili pilinin 2 saate kadar iyice kablosuz bir dilekçe sağladığını söylüyor. Yani tek şarjla adeta bir film izlemek olası. Hem Bluetooth üzerinden kablosuz olarak projektöre ses akışı yapılabilirken, zeki telefonla kablosuz yansıtma veya USB bellek yoluyla da görünüm alınabiliyor.

LG CineBeam PH30N, ufak projeksiyon 400 dolardan piyasaya sürüldü. Cihaz şu anda LG’nin resmi sitesi üzerinden veya LG mağazalarından satın alınabiliyor.

Hakkında admin

Check Also

Amazon'un Bulut Tabanlı Oyun Sistemi Luna Erken Erişime Açıldı

Amazon’un Bulut Tabanlı Oyun Sistemi Luna Erken Erişime Açıldı

Amazon, geçtiğimiz haftalarda bulut oyun hizmeti Luna’yı duyurmuştu. Şirketin bulut oyun sistemi, Google Stadia, Xbox …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir