Anasayfa / Genel / Kötü Yorumlar Nedeniyle Kalbi Kırılan Dünyalar Tatlısı 7 Yaşındaki YouTuber Songül

Kötü Yorumlar Nedeniyle Kalbi Kırılan Dünyalar Tatlısı 7 Yaşındaki YouTuber Songül

Zeki telefon ve internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte sosyal ağ platformlarına gösterilen ilgi de epey arttı. Bundan Böyle adeta hepimiz en düşük bir sosyal medya platformunu faal olarak kullanıyoruz. İçinde yaratıcılık duygusu olan bazı kimseler ise sosyal ağ platformlarında içerik üretip, sesini milyonlara duyurmaya çalışıyor. Şimdi sizlere, az önce 7 yaşında olmasına rağmen Instagram ve YouTube’da ürettiği içeriklerle popüler ülkü gelen Songül’den bahsedeceğiz.

7 yaşındaki küçük kardeşimiz Songül, gerçekte kendini ağırlamak için bazı videolar çekiyor ve bu videoları hem Instagram keza de YouTube’dan paylaşıyor. Keza Songül’ün videoları içerik paylaşımı yapan popüler Instagram hesaplarında da paylaşılıyor ve milyonlarca kullanıcı göre izleniyor. Ama Songül, şu sıralar o kadar de mutlu değil. Çünkü videolarına gelen kötü yorumları gören Songül, bu durum sebebiyle kalbinin kırıldığını ifade ediyor.

Songül

“Kalbim kırılıyor, içim gidiyor”

Daha çok eğlenceli içerikleriyle tanınan Songül’ün son paylaşımı, bazı takipçilerinin yüreğini burktu. Çünkü Songül, çektiği videolara bazı kötü yorumlar geldiğini söylüyor ve bu durum nedeniyle kalbinin kırıldığını, içinin gittiğini ifade ediyor. Keza dünyalar tatlısı YouTuber, videolarını izleyen kişilere fena yorumda bulunmamaları konusunda kayda değer bir ricada da bulunuyor.

Songül’ün içini döktüğü video

()

Hakkında admin

Check Also

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'yu Türkiye'de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu Türkiye’de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatlarını açıkladığı iPhone 12 serisinden iki model ön siparişe açıldı. iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir