Anasayfa / Genel / Korku Dolu Anlar Yaşatacak Gloomwood, Steam ’de Yayınlandı (Video)

Korku Dolu Anlar Yaşatacak Gloomwood, Steam ’de Yayınlandı (Video)

Hırsız oyunları, sıcacık görev oyunları arasında hâlâ mevcut en iyi oyunlardan biri diyebiliriz. Yaratılan tarihi şehirlerin karanlık sokaklarında gizli gizli gezinmek, birçok farklı taktik geliştirerek hedefleriniz üstünde saldırılar gerçekleştirebilirsiniz.

Dusk ’ın geliştiricisi tarafından herzamanki bir soygun oyunu olarak geliştirilen Gloomwood ’un ise, korkuyu zirveye içeren tasarım ve grafikleriyle sadelikten oldukça uzakta olduğunu belirtelim.  

Gloomwood ’da bizi neler bekliyor? 

Gloomwood oyunu

Tanıtımı PC Gaming Show etkinliği sırasında yapılan oyun, doksanlı yılların görselleriyle bize eskileri anımsatan bir deneyim sunuyor ve bu oyunda her an dehşet tesadüflerle karşılaşmanız muhtemel. Oyunun geçtiği yer ise, lanetli bir neo-Victorya şehri. Şehirde mahsur kalmanızla başlayan oyunda, bu melun yerden kaçmak için her yola başvurmanız gerekebilir. 

Oyun her ne dek bir soygun temasına sahip gibi görünse de esasında daha çok hayatta kalmanız gereken korkunç bir kurguya dayanıyor ve bazen kullanacağınız metotlar o kadar işe yaramayabilir. oldukça büyük bir haritaya sahip olan Gloomwood ’da zıpkından tabancaya çoğu cephanelik seçeneği mevcut. Kısaca, oyunda çoğu düşmanla ve bölgedeki yerlilerle mücadeleye hazırlanmış olun.  

Gloomwood ’a yönelik ilk video yayınlandı: 

2018 yılında yayınlanan ve Windows, Linux, macOS ile Nintendo gibi platformda oynayabildiğimiz Dusk ’ın yaratıcısı David Szymanski ve New Blood firması kadar bizlere sunulan bu yeni nefret edilen şey doymuş oyuna ait demo sürümü şimdi Steam üstünde mevcut.  

Gloomwood ’u denemeyi ve oynadıktan daha sonra düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın. 

Hakkında admin

Check Also

Microsoft'tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft’tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft, Xbox kullanıcıları için Black Friday indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında birçok oyun indirime girerken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir