Anasayfa / Genel / Kirpinin Maceraları Devam Ediyor: Sonic the Hedgehog 2 Duyuruldu

Kirpinin Maceraları Devam Ediyor: Sonic the Hedgehog 2 Duyuruldu

Oyun dünyasının sevilen mavi kirpisi Sonic, beyaz perdeye geri dönüyor. Paramount Pictures, birincil film Sonic the Hedgehog’un gişe başarısının arkasında SEGA’nın popüler oyun serisinin kahramanına odaklanan devam filmi Sonic the Hedgehog 2 için çalışmalara başladığını duyurdu.

Sonic the Hedgehog, sinemalar koronavirüs salgını sebebiyle kapatılmadan önce en büyük galibiyet hikayelerinden biri olmuştu. Paramount ve belli başlı şirketi ViacomCBS’in hissedarlarla yaptığı toplantıda Sonic the Hedgehog’u yeni bir çabuk olarak tanıtmasının peşinde devam filminin projeler arasında olması hayret verici olmadı. Aktörler Ben Schwartz, Jim Carrey ve James Marsden yeni bir macerayla geri dönecek.

Sonic the Hedgehog 2 için incelemeler devam ediyor

sonic the hedgehog 2

İlk filmin parasal başarısının arkasında, Sonic the Hedgehog 2 duyurusunun gelmesi zaten bekleniyordu. Koronavirüs salgınının arkasından prodüksiyonların durmasıyla birçok proje için tarihler belirsiz kaldı, ancak Sonic’in dönüşü için araştırmalar tam gaz devam ediyor. Jeff Fowler‘ın baştan yönetmenlik koltuğuna oturduğu Sonic the Hedgehog 2’nin senaryosunu Pat Casey ve Josh Miller kaleme alacak.

Sonic the Hedgehog geçtiğimiz Sevgililer Günü’nde vizyona girmiş ve salgının patlak vermesinin ardındaki Mart ayında dijital platformlarda yayınlanmıştı. Filmde ikonik mavi kirpiyi Ben Schwartz seslendirirken, Sonic ile dost olan polis memuru James Wachowski’yi James Marsden ve serinin klasik kötü adamı Dr. Robotnik’i meşhur aktör Jim Carrey canlandırmıştı.

Daha önce gelen ilk haberler, Sonic the Hedgehog 2’nin yapımcılarının Neal H. Moritz, Toby Ascher ve Toru Nakahara olacağını, Hajime Satomi, Haruki Satomi ve Tim Miller’ın ise baş yapımcı rolünü üstleneceğini ortaya koyuyordu.

Hakkında admin

Check Also

SpaceX, Starship Prototipine Burun Konisi ve Kanatçık Taktı

SpaceX, Starship Prototipine Burun Konisi ve Kanatçık Taktı

SpaceX’in Ay’a ve Mars’a verimli ve kolay bir şekilde ulaşmak için geliştirdiği Starship uzay aracı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir