Anasayfa / Genel / Kingdom Come: Deliverance, 3 Milyon Satışa Özel Steam’de Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilir Olacak

Kingdom Come: Deliverance, 3 Milyon Satışa Özel Steam’de Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilir Olacak

Aksiyon / rol yapma oyunu Kingdom Come: Deliverance, Şubat 2018 ’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkmıştı. Oyun, bilhassa PC ’de almak üzere hem eleştirmenler ayrıca de oyuncular göre oldukça olumlu yorumlarla karşılanmıştı.

Oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran oyun, ticari olarak da oldukça manâlı bir galibiyet elde etti. Oyunun yayıncısı Deep Silver, bugün yaptığı bir duyuruda oyunun 3 milyondan pozitif satmak yaptığını açıkladı.

Ücretsiz hafta sonu etkinliği:

kingdom come: deliverance

Oyunun ulaştığı bu manâlı başarıyı anmak için bu hafta, Steam ücretsiz hafta sonu etkinliğinin gerçekleştirileceği duyuruldu. Oyunun geliştiricisi Warhouse Studios ise yeni logoyu paylaştı. Warhouse Studios ’un yeni şirket logosunun da tanıtıldığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ödüllü rol yapma oyunu Kingdom Come: Deliverance, çıkışından iki yol daha sonra tüm platformlarda (PC / PlayStation 4 / Xbox One) 3 milyondan pozitif satışa ve 1,5 milyon DLC satışına ulaştı. Warhouse Studios, bu manâlı kilometre taşını 18 Haziran – 22 Haziran tarihleri arasında Steam ücretsiz hafta sonu ile kutluyor.”

kingdom come: deliverance

Basın açıklamasında hem Warhouse ’un yeni bir proje üzerinde çalışmaya başladığından da bahsedildi. Hemen Şimdi belirli bir şey olmasa da elde edilen bu ticari başarıdan daha sonra bir devam oyununun yolda olduğu varsayılıyor.

Rol yapma oyunlarını seviyorsanız ve az önce Kingdom Come: Deliverance oynamadıysanız bu hafta sonu gerçekleştirilecek olan bedava etkinlikten faydalanarak oyunu deneyebilirsiniz. 50 TL gibi bir ücrete sahip olan oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Son olarak belirtelim; oyunu belirtilmiş sürede ücretsiz oynayabilecekken, belirtilmiş tarihler haricen oyunu oynayabilmek için ödeme yapmanız gerekecek.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir